Ocena Be2

May 07, 2018

Jak działa Be2? Opinie, wskazówki i praktyczne porady

Wśród wielu serwisów randkowych dużą popularnością cieszy się Be2. Opinie oraz stale rosnąca liczba użytkowników w 2019 roku dowodzą, że to świetne miejsce w sieci.

Jest to nowoczesny portal, który dzięki swoim prostym w obsłudze rozwiązaniom umożliwia nawiązanie kontaktu z potencjalnym partnerem czy partnerką. Albo i nawet odnalezienie miłości na całe życie?

Będąc nowym użytkownikiem portalu, nie od razu potrafimy się po nim poruszać, nawiązać kontakt z nowymi osobami, czy wiemy jak wygląda logowanie na Be2.

W poniższej recenzji wyjaśnimy wszystkie najważniejsze rozwiązania serwisu tj. zakładanie profilu, nawiązywanie znajomości, czy wreszcie jak usunąć konto Be2.

Przeczytaj eDarling Opinie - być może to ten portal trafi w Twoje gusta! 

Plusy i minusy Be2

Plusy

  • możliwość założenia konta bezpłatnego i przetestowanie najważniejszych funkcji serwisu
  • możliwość wykonania testu osobowości
  • możliwość przeglądania profili osób, które  napisały do nas wiadomość
  • podpowiedzi nowych kontaktów

Minusy 

  • małą liczbę funkcji dostępnych dla osób na bezpłatnym koncie i ograniczone możliwości pisania wiadomości do kontaktów.

Portal randkowy Be2: logowanie, rejestracja, korzystanie i praktyczne informacje

Jak każdy portal randkowy, Be2 wymaga rejestracji. Następnie jednym z kolejnych etapów obecności w tym serwisie jest wypełnienie testu osobowości.

To ważne, by test ten uzupełnić zgodnie z prawdą, bo właśnie dzięki temu lepiej dopasowani zostaną potencjalni partnerzy. Test zawiera informacje o poglądach czy stylu życia.

Sam proces rejestracji w portalu jest prosty i intuicyjny. Co ważne, najpierw można się zarejestrować, a swoje dane uzupełnić później.

Profil, który zawiera wszystkie, a przynajmniej większość wymaganych informacji, ma większą szansę na dopasowanie partnera. Dlatego warto uzupełnić wszystkie rubryki.

W dobrze uzupełnionym profilu, potencjalni partnerzy czy partnerki znajdą informacje o wyglądzie, ulubionej kuchni, sposobie wypoczynku, książkach, muzyce czy filmach.

Ranking 2019: Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce, które łączą tysiące ludzi

Logowanie na Be2

Po dokonaniu rejestracji każdy użytkownik może już korzystać z możliwości, które daje mu bezpłatne konto w serwisie Be2.
Aby to zrobić, należy się zalogować. Logowanie na portalu polega na podaniu loginu – który jest jednocześnie adresem mailowym, na który założone zostało konto – oraz oczywiście wprowadzaniu hasła. Należy pamiętać, że w swoim panelu mamy możliwość zmiany adresu email/loginu. Przy zmianie warto zwrócić uwagę na poprawność nowych danych. W panelu mamy nie tylko podgląd wszystkich informacji o sobie, ale też możliwość ich edycji. To tu można też sprawdzić wyniki testu osobowości.

Pierwsza randka? Dowiedz się o niej wszystkiego z tego artykułu!

Jak poruszać się po platformie?

Panel portalu randkowego Be2 jest bardzo prosty i przejrzysty. W głównym widoku, na górnym panelu mamy dostęp do strony głównej, kontaktów oraz skrzynki z wiadomościami.

Z tego samego miejsca możemy od razu przejść do wykupienia opcji premium. Wystarczy kliknąć w przycisk Premium, by móc wybrać odpowiedni dla siebie pakiet.

Na tym samym menu górnym, po prawej stronie, widzimy również ikonkę swojego konta, propozycje kontaktów oraz gości, którzy przeglądali profil.

Co ważne, będąc w zakładce z gośćmi lub propozycjami kontaktów, mamy możliwość wybrania ulubionych osób, ale jest ona dostępna tylko dla użytkowników premium.


Randki po 60 też są możliwe - coraz więcej seniorów korzysta! 


Warto pamiętać, że z widoku strony głównej można za darmo pisać do wskazanych tam kontaktów. Do dyspozycji jest aż 4000 znaków, więc można napisać o sobie całkiem sporo.

Opcja podstawowa daje przede wszystkim szansę zapoznania się z działaniem platformy oraz niewielkie możliwości skontaktowania się z interesującymi nas osobami.

Opinie o Be2 i doświadczenia użytkowników

Be2 to wyjątkowy portal randkowy, który daje swoim użytkownikom premium gwarancję kontaktu z dziesięcioma osobami w okresie trwania płatnego konta.

Naukowo opracowany test osobowości pozwala wyjątkowo precyzyjnie dopasować i zaproponować te osoby, których profil pokrywa się z oczekiwaniami użytkownika.

Co istotne, na portalu jest prawie tyle samo kobiet, co mężczyzn. Zrównoważony wskaźnik płci 51:49 pozwala skutecznie dobierać partnerów. Udaje się to 41 procentom singli.

Właśnie dzięki temu opinie o Be2 są tak pozytywne, a każdego dnia w serwisie rejestruje się tysiące nowych osób.


Miejsce, gdzie użytkownicy wymieniają się doświadczeniami to czat online - dowiedz się więcej! 


Co zrobić, by doświadczenia w randkowaniu online były jeszcze lepsze? Oto kilka praktycznych wskazówek dla mężczyzn i kobiet.

Odwiedź be2

Porady dla niej

Mężczyźni, choć w ciągu dnia wypowiadają ponad trzykrotnie mniej słów niż panie, lubią wiedzieć, że kobieta się nimi interesuje. Zadawaj pytania, pokaż, że chcesz go poznać.

Dodaj wyraźne, odpowiednie zdjęcie. Pamiętaj, że szukając miłości, a nie przygodnych kontaktów, warto stawiać raczej na naturalne fotografie.

Nie bój się pierwsza nawiązywać kontakt. Mężczyźni cenią damską inicjatywę. Miła wiadomość i serdeczne powitanie sprawią, że zaplusujesz u interesującego Cię mężczyzny.

Doceniaj poczucie humoru. Każdy z nas lubi wiedzieć, że bawią kogoś nasze żarty. Ale uważaj, kiedy czujesz, że macie kompletnie inne poczucie humoru, może to jednak nie to.

Odłóż na bok tematy trudne czy swoje polityczne opinie. Portal randkowy to miejsce, gdzie, przynajmniej na początku – warto omawiać lekkie zagadnienia.

Porady dla niego

Pamiętaj, że co za dużo, to nie zdrowo. Wiemy, że serwis daje naprawdę duże możliwości nawiązania nowych znajomości, ale skoncentruj się na kilku, zamiast kilkunastu osobach.

Rozmawianie jednocześnie z wieloma potencjalnymi partnerkami może przysporzyć Ci kłopotu, na przykład, kiedy zaczniesz mylić niektóre fakty, albo... imiona.

Co więcej, rozmawianie tylko z kilkoma kobietami da Ci szansę na dużo lepsze ich poznanie. A przecież o to, a nie o powierzchowną znajomość, w szukaniu miłości chodzi!

Odnoś się do użytkowniczek z szacunkiem. Bądź szarmancki. Jak pokazują badania, te sprawy są ważne aż dla 84 procent kobiet.

Wykaż się poczuciem humoru. Na ten aspekt zwraca uwagę wiele kobiet. Dla 58 procent to trzecia najważniejsza kwestia w wyborze partnera – zaraz za szacunkiem i zaufaniem.

Wrzuć swoje zdjęcie. Ponad 80 procent kobiet woli kontakt z mężczyzną, którego może zobaczyć na zdjęciu.

Specjalne funkcje na portalu randkowym Be2

Większość serwisów randkowych ma swoje unikalne rozwiązania i ciekawe funkcje - Be2 również.

Jedną z nich jest na przykład możliwość otrzymywania powiadomień o dopasowaniach lub otrzymanych wiadomościach na skrzynkę e-mailową.

Ważnym rozwiązaniem – choć nie jest ono unikalne – jest możliwość pisania wiadomości już na koncie darmowym. Inne portale często pozwalają tylko na zaczepki czy puszczanie oczek.

Dla wielu osób, szczególnie na początku kontaktów z daną osobą, przydatna może się okazać możliwość ukrywania swoich zdjęć przed wybranymi użytkownikami.

To ważne, że każdy użytkownik sam decyduje, komu i kiedy chce pokazać swoje zdjęcia.

Ostatnim istotnym rozwiązaniem jest kontakt z biurem obsługi przez 24 godziny na dobę. Każdy użytkownik w przypadku jakichkolwiek pytań może zwrócić się o pomoc.

Portal randkowy Be2: wersja darmowa vs premium

Użytkownicy portalu w swoich opiniach o Be2 w sieci, wskazują, że serwis w wersji darmowej służy przede wszystkim poznaniu rozwiązań i funkcji w nim dostępnych.

Ponadto, darmowa wersja daje też możliwość pisania wiadomości, jednak kontakt z potencjalnymi partnerami jest ograniczony.

Aby móc w pełni cieszyć się rozwiązaniami serwisu, warto skorzystać z wersji premium. Możliwości jakie mamy znacznie się różnią. Czym dokładnie?

Dla przykładu, w darmowej wersji każdy użytkownik może zobaczyć tylko dziesięć osób, które danego dnia odwiedziły jego profil. W poszerzonej, płatnej wersji nie ma limitu.

Korzyści z posiadania opcji premium jest o wiele więcej: użytkownik widzi wyraźne zdjęcia innych użytkowników, ma też do dyspozycji wysyłanie i odbieranie nieograniczonej liczby wiadomości.

Dodatkowo, użytkownik wersji płatnej może sprawdzać, kto odwiedzał jego profil i interesujące kontakty dodawać do listy ulubionych.

Opcja premium daje wiele możliwości. Co ważne, dostępne jest w kilku wariantach cenowych i właściwym im okresom użytkowania.

Wariantem, który najczęściej wybierają osoby po raz pierwszy korzystające z premium, jest opcja na miesiąc za 20 złotych z przedłużeniem na trzy kolejne miesiące.

Kiedy jesteś zadowolony z usług – po prostu zostaną one przedłużone. Jeśli jednak chcesz zrezygnować, pamiętaj o 7 dniach wypowiedzenia. Koszt kolejnych 3 miesięcy to 239,70 zł.

Kolejnym wariantem jest opcja na 3 miesiące za 79,90/miesiąc. Podobnie – masz 4 tygodnie na wypowiedzenie umowy, natomiast jeśli chcesz dalej korzystać, umowa przedłuża się na 3 miesiące.

Trzecią wersją jest wariant na pół roku za 59,90/miesiąc. Abonament automatycznie przedłuży się na kolejne 6 miesięcy za 359,40. Rezygnując, pamiętaj o wypowiedzeniu.


Be2: rezygnacja – jak usunąć konto?

Wykupienie wersji płatnej i chęć rezygnacji z konta na Be2 wiąże się z koniecznością dokonania określonych formalności.

Po pierwsze, należy pamiętać o okresie wypowiedzenia, który dla każdego typu konta premium jest inny. Wynosi 7 dni, 4 i 6 tygodni - odpowiednio 1, 3 i 6 miesięcy.

Następnie, rezygnacja obejmuje wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, którego wzór znaleźć można w serwisie. Pamiętaj o podaniu emaila, którym się rejestrowałeś.

Wypowiedzenie złożyć można w formie pisemnej i wysłać na adres siedziby, ale też poprzez oświadczenie online, o ile jest to w danej chwili możliwe z przyczyn technicznych.

Aby dokładniej wyjaśnić, jak usunąć konto na Be2 skutecznie, należy też wskazać, że profil płatny należy zawsze usuwać z wykorzystaniem formularza, a nie poprzez zwykłą deaktywację.

Również każdy użytkownik wersji darmowej ma możliwość usunięcia profilu. Odbywa się to poprzez kliknięcie przycisku „Dezaktywuj profil” w panelu „Ustawienia”.

Bezpieczeństwo użytkowania i płatności

Dokonując płatności nie musisz obawiać się kradzieży danych czy pieniędzy. Portal stosuje zaawansowany system zabezpieczeń, które dobrze chronią użytkowników.

Podobnie jest w każdym momencie korzystania z serwisu czy przetwarzania danych.

Masz wątpliwości? Bez problemu, możesz skontaktować się z biurem serwisu lub sprawdzić opinie o Be2 w sieci, w których użytkownicy potwierdzają w pełni bezpieczne płatności i użytkowanie portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi recenzjami Be2 w internecie.

Our Score

9.8

out of 10
Odwiedź Be2