Portal dla seniorów szukających nowego uczucia

To prawda, że miłość przychodzi znienacka... Co nie oznacza, że sama puka do drzwi - portal dla seniorów pomaga wyjść jej naprzeciw. To proste! Zakładasz konto, dodajesz zdjęcie, wypełniasz profil i szukasz bratniej duszy.

Nasze Top Portale Randkowe:

Najpopularniejsze Wybory

be2

Oceń! (6312)

Wykonaj darmowy test osobowości, aby znaleźć idealnego partnera

Nasza Recenzja >

9.8

Nasza Recenzja >

Oceń! (6312)

Be2 prezentuje się jako portal, który nie stawia na aranżowanie niezobowiązujących randek i przeznaczony jest dla osób poszukujących kogoś jedynego i wyjątkowego. Be2 notuje aż 40% wskaźnik skuteczności, co według portalu zapewnia dużą szansę poznania kogoś niezwykłego.
 • Działa w 37 krajach na całym świecie
 • Umożliwia wysyłanie wiadomości i krótkich quizów do singli, którzy Cię zainteresowali
 • Przy rejestracji oferuje test osobowości
Najpopularniejsze Wybory

Singles50

Oceń! (6586)

Daj miłości drugą szansę i umów się z inną dojrzałą osobą

Nasza Recenzja >

9.7

Nasza Recenzja >

Oceń! (6586)


Singles50 koncentruje się na umożliwianiu kontaktu z osobami z Twojego kraju, uwzględniając podane przez Ciebie oczekiwania. Singles50 to opcja dla osób po 50-tce, które pragną poznać kogoś wyjątkowego.
 • Tylko od Ciebie zależy, kto zobaczy Twoje zdjęcia w portalu Singles50
 • Singles50 sprawia, że poznawanie osób z Twojego kraju jest niezwykle proste
 • Wyniki testów, opis idealnego partnera oraz sugestie dotyczące partnerów zapewniane przez Singles50 są darmowe i niezobowiązujące.
Najpopularniejsze Wybory

Academic Singles

Oceń! (5689)

Znajdź wyrobionego partnera wśród nauczycieli akademickich i innych ludzi sukcesu

Nasza Recenzja >

9.5

Nasza Recenzja >

Oceń! (5689)


Academic Singles oferuje użytkownikom szansę na znalezienie i poznanie innych, dobrze wykształconych osób, zainteresowanych nawiązaniem związku. Wypełnij spersonalizowany profil i kwestionariusz, aby znaleźć kogoś, z kim poczujesz się swobodnie, i kto sprosta Twoim oczekiwaniom.
 • Dobór odbywa się na podstawie kwestionariusza odnoszącego się do postaw, przekonań, pragnień i oczekiwań
 • Kwestionariusz, test osobowości oraz wyniki doboru są dostępne całkowicie bezpłatnie
 • Portal jest przeznaczony dla osób wykształconych i pragnie pomóc Ci w znalezieniu kogoś wyjątkowego
Najpopularniejsze Wybory

eDarling

Oceń! (9632)

Odważ się i znajdź dla siebie kogoś wyjątkowego

Nasza Recenzja >

9.1

Nasza Recenzja >

Oceń! (9632)

Celem portalu eDarling jest łączenie osób, które rzeczywiście do siebie pasują. Portal oferuje kompleksowy test osobowości osobom, które poszukują partnera na poważnie i pragną nawiązać trwały związek. eDarling dokłada wszelkich starań, aby osoby rejestrujące się w portalu podchodziły do poszukiwania miłości równie poważnie jak Ty. Wypróbuj ten portal już dziś!
 • eDarling ułatwia znalezienie partnera dzięki zaawansowanej technice analizy i dopasowywania osobowości
 • Skontaktuj się z singlami pragnącymi stworzyć trwały związek
 • Jeśli randkowanie traktujesz na poważnie, to eDarling jest właśnie dla Ciebie.
Najpopularniejsze Wybory
Gwarancja dyskrecji

C-Date

Oceń! (1269)

W prosty sposób umów się na niezobowiązującą randkę

Nasza Recenzja >

8.8

Nasza Recenzja >

Oceń! (1269)

C-Date oferuje randkowanie z klasą osobom nastawionym bardziej na flirt lub namiętność od pierwszego wejrzenia. C-Date kładzie nacisk na bezpieczeństwo i anonimowość, dopóki nie zdecydujesz się na spotkanie twarzą w twarz.
 • Anonimowo, bezpiecznie, z przejrzystymi zasadami
 • Dyskretne wyszukiwanie partnerów, wyjątkowe spotkania
 • Ścisła ochrona profilu, indywidualna moderacja zdjęć
Najpopularniejsze Wybory

iDates

Oceń! (4002)

Nie czekaj! Randkuj!

Nasza Recenzja >

8.4

Nasza Recenzja >

Oceń! (4002)

Idates to idealny portal, aby zawrzec nowe znajomosci. 
 • darmowa rejestracja
 • trafione dopasowania 
 • duza baza uzytkownikow

 
Najpopularniejsze Wybory

Erodate

Oceń! (4221)

Umawiaj się na prawdziwe randki z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach

Nasza Recenzja >

7.9

Nasza Recenzja >

Oceń! (4221)

 • Szybka i bezpłatna rejestracja
 • 380,000 Wysłanych wiadomości codziennie
 • 3,780,000 Załadowanych zdjęć oraz video
 • 100% dyskrecja

Najnowsze Artykuły

Image

Udana pierwsza randka - poznaj przepis na sukces!

Nieważne ile masz lat i na ilu randkach byłeś już wcześniej, pierwsza randka zawsze jest dość stresującym przeżyciem. Często nie wiemy o czym rozmawiać n...

Image

Ile dałbym by zapomnieć - czyli jak się odkochać

Rozstanie to jedno z najcięższych doświadczeń w życiu, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Choć radzą sobie oni w zupełnie inny sposób, ból jest ten sam.Zatra...

Image

Jak flirtować na portalu randkowym & pierwsza wiadomość

Znalezienie partnera w obecnych czasach jest znacznie łatwiejsze w stosunku do przeszłości, jeśli tylko wie się, jak flirtować na portalu randkowym, aby odnieść sukces. Rozwój technologii or...

Portal dla seniorów - dlaczego warto?

Starsza para zakochala sie poprzez portal dla seniorow Starsze osoby często zastanawiają się czy portal randkowy jest dla nich. 50 lat to wiek pełen doświadczeń. Masz za sobą nieudane związki, rozwody, śmierć towarzysza życia? Wychodząc na randki po 50 nabierzesz poczucia, że samotność nie jest Ci pisana.

Opcji jest mnóstwo np. czat randkowy - dowiedz się więcej i wypróbuj!

 

Portal randkowy dla seniorów - lekarstwo na samotność?

Rejestrując się w portalu dla samotnych po 50, zdziwisz się, jak wielu podobnych ludzi szuka miłości. Samotność jest niezdrowa!

Są na to dowody naukowe:

Randki po 50 pozytywnie wpływają na zdrowie

Śpisz niespokojnie, brak uczucia rekompensujesz zakupami, a ukojenia szukasz w długich, gorących kąpielach? Potrzebujesz bliskości! W samotności nie cieszą Cię drobne rzeczy. Miłość z kolei przyspiesza bicie serca i sprawia, że chce się żyć.

"Randki po 60? Zapomnij!", mówią ludzie

 

Niesłusznie! Zadbaj o to, by utrzymywać aktywność również po przejściu na emeryturę. By zarejestrować się w portalu randkowym dla seniorów, nie musisz pragnąć związku do końca życia. Może zdarzyć się, że znajdziesz dobrych przyjaciół.

Przechodząc z internetu do realu

Czat po 50 to świetna rozrywka na długie, samotne dotąd wieczory. A gdy uznasz, że chciałbyś/chciałabyś pogłębić znajomość, możesz umówić się z rozmówcą/rozmówczynią w kawiarni. Baw się dobrze, dbając przy tym o swoje bezpieczeństwo.

Randki po 50 pary poznanej przez portal dla seniorow

Kobiety po 50 zasługują na najlepsze

Jak to w życiu, mogą zdarzyć się nieprzyjemne sytuacje. Nie przekazuj pieniędzy nowopoznanym osobom, nie rób niczego, na co nie masz ochoty. Kontakty przez internet rządzą się swoimi prawami.

Długie rozmowy w cztery oczy

Portal randkowy dla seniorów to najlepszy wstęp do znajomości - jednak dopiero gdy poznasz kogoś w tzw. realu, poczujesz, czy jesteście sobie pisani. Czat po 50 warto traktować jako dobrą zabawę, uczucie pojawi się mimochodem.

 

Portal dla seniorów to zaproszenie do przygody

Idealnie byłoby, gdybyś swoją drugą połówkę znalazł/znalazła już na pierwszej randce, jednak regularne korzystanie z portalu randkowego dla seniorów nada Twojemu życiu nowego blasku. Różni ludzie, doświadczenia, emocje... Brzmi prawie jak druga młodość!
 

Sprawdź, jak smakują randki po 60


Jeśli ktoś mówi, że na randki nie chodzi się po ukończeniu pewnego wieku, nie słuchaj. Widocznie nie korzystał z portalu randkowego dla seniorów. Historie miłości w jesieni życia docierają do nas z magazynów, programów telewizyjnych.

 

Portal dla seniorów a telewizyjny program randkowy

 

Przykład? "Rolnik szuka żony". Do programu nie boją się zgłaszać mężczyźni i kobiety po 50, którzy wiedzą, że zasługują na szczęśliwe życie. Podobnie jak w przypadku portali dla seniorów, poznają się i podejmują pewne decyzje.

 

W portalu dla samotnych po 50 czeka na Ciebie uczucie

 

Może Twoim randkom po 50 nie będzie towarzyszyć kamera, co nie znaczy, że będą mniej ekscytujące niż te, aranżowane przez producentów telewizyjnych. W końcu będziesz mieć okazję, by poznać nowe knajpki w Twoim mieście!

 

Znajdź swojego rolnika

 

Korzystając z portalu dla seniorów, masz możliwość rozmowy z osobami o określonych cechach. Jeśli istotne są dla Ciebie kwestie religii, światopoglądu, a nawet wykonywanego przez drugą osobę zawodu, możesz ustawić swoje preferencje w wyszukiwaniu.

Na portalu dla samotnych po 50 znajdziesz spełnienie potrzeb

Nie wszystkie randki po 50 muszą być wstępem do poważnego związku. Szukasz kogoś do wspólnego spędzania czasu w przyjemny sposób? W porządku. Poinformuj o tym swoich rozmówców i ciesz się z bycia razem tak, jak lubicie.

Portale randkowe dla osób 50+ są już powszechne

Kontrowersje wokół tematu randek po 50 są niepotrzebne - kobiety i mężczyźni w każdym wieku odczuwają potrzebę bliskości. Człowiek jest istotą społeczną i ma serce pełne miłości. Dlaczego się nią nie dzielić, póki możesz?

Portalu randkowego dla seniorów - stop monotonii!

W życie każdego samotnika wkrada się monotonia. Codzienna rutyna z początku cieszy, po czym staje się nie do zniesienia... Przełam ją, wchodząc na czat po 50. Poznasz osoby, dla których chętnie wyjdziesz z domu.

Portal dla samotnych po 50 - prosta rejestracja

Jak korzystać z portalu randkowego dla seniorów? Na początek należy się zarejestrować, czyli założyć konto przy pomocy adresu e-mail i hasła, a następnie wypełnić swój profil. Dodaj podstawowe informacje o sobie i (najlepiej) aktualne zdjęcie.

Czat po 50. Jak zacząć?

Gdy już uzupełnisz potrzebne dane, możesz rozejrzeć się w portalu dla seniorów w poszukiwaniu pasujących do Ciebie osób. Ktoś zwrócił Twoją uwagę? Wyślij mu wiadomość prywatną z propozycją rozmowy. Teraz możesz wróżyć z płatków stokrotki...

Odpisze? Nie odpisze? Oto jest pytanie.

Kobiety po 50 (jak w każdym wieku) czują się skrępowane, zagadując do obiektu westchnień. Do odważnych świat należy, najwyżej nie odpisze. Czat po 50 warto traktować jako zabawę, w której możliwości nigdy się nie kończą.

Randki po 60 - określ czego szukasz

Portal dla samotnych po 50 odpowiada na rozmaite potrzeby. Określ, czy randki po 50 mają zaprowadzić cię do stałego związku, czy też mają być po prostu świetną zabawą. A może szukasz przyjaciółki/przyjaciela?

Namów na portal dla seniorów bliską osobę

Portal randkowy dla seniorów będzie jeszcze lepszą zabawą we dwójkę!Jeśli randki po 60 budzą u Ciebie obawę, namów na wspólne założenie konta kolegę lub koleżankę. Wymiana doświadczeń może być interesująca.

Portal dla samotnych po 50, tylko poważne oferty

Wchodząc na czat po 50 na ogólnodostępnym forum nie masz gwarancji, że osoba po drugiej stronie monitora nie pisze tylko dla żartu. Profesjonalny portal dla seniorów, który oferuje telefoniczną obsługę klienta, minimalizuje takie przypadki.

Jak dobrze się czuć na randce po 60?

Para seniorow chodzi na randki po 60Rozpoczynając konwersację na portalu randkowym dla seniorów, nie jesteś zobowiązana/zobowiązany do pójścia na jakiekolwiek spotkanie... Choć taki jest cel, prawda? Wyjść z domu i poznać nowe osoby. Pamiętaj: seniorów szukających miłości jest mnóstwo.

Kobiety po 50 potrafią korzystać z życia

 

Umawiają się przez portal dla seniorów w kawiarniach, kinach, parkach, podobnie jak Ty. Dobrze, że chcesz zmienić swoje życie na ciekawsze i pełne emocji - nie daj się zatem głosom krytyki.

 

Co umożliwia portal randkowy dla seniorów?

 

Portal dla seniorów otworzy przed Tobą drzwi do ciekawszego życia. Randki po 50 sprawią, że na nowo nabierzesz sił, a codzienność zaczniesz postrzegać w jasnych barwach. Na portalu randkowym poznasz mężczyzn i kobiety po 50.

Randki po 50 - odkrywaj nowe miejsca!  

Jeśli chodzi o randki po 60, spotkania te dostarczają wielu okazji do poznawania nowych miejsc. Portal dla samotnych po 50 daje pretekst do umawiania się w miejscach, których nie odwiedziłbyś/odwiedziłabyś samotnie.

 

Portal dla seniorów - nic nie tracisz!

 

Kobieto po 50, mężczyzno w kwiecie wieku!

Zdecyduj, jak chcesz przeżyć resztę życia. W portalu dla seniorów być może nie znajdziesz wielkiej miłości, jednak... co masz do stracenia? Wybierz portal randkowy dla seniorów spośród tych najlepszych.