Ocena Singles50

May 07, 2018

 

Najlepsze portale randkowe 2019 roku? 
To między innymi Singles50!


Singles50 nazywany jest “ekskluzywnym serwisem randkowym dla singli w kwiecie wieku”. Portal idealnie odpowiada na potrzeby osób starszych, które nie zamierzają oddać na emeryturę swojego życia towarzyskiego oraz miłosnego.

Nigdy nie jesteśmy za starzy na poznawanie nowych osób, a co więcej - nigdy nie jest za późno na miłość! Portale randkowe dają mnóstwo możliwości, wystarczy spróbować!

Ale jak się do tego zabrać? W poniższym artykule wyjaśnimy jak przejść m.in. przez logowanie czy usunięcie konta oraz jakie są opinie użytkowników. 

Dla szukających przygód polecamy portal Erodate.pl 

Rejestracja za darmo
Singles50

Plusy i minusy 

Plusy

  • możliwość bezpłatnego założenia konta i przetestowania funkcji 
  • bezpłatny test osobowości 
  • jasno przedstawiony proces rejestracji 
  • zrównoważony wskaźnik płci (51% - 49%) 
  • możliwość wysłania jednej darmowej wiadomości do proponowanych partnerów

Minusy

  • większość funkcji dostępna jest tylko dla użytkowników Premium inny użytkownik musi wyrazić zgodę, abyś mógł zobaczyć jego zdjęcia

Singles50 - logowanie, korzystanie i praktyczne porady

Rejestracja na portalu randkowym jest całkowicie bezpłatna. Zaraz po rejestracji, wypełniamy test osobowości. Wyniki testu pozwalają portalowi na zdefiniowanie Twojego profilu.

Wypełnienie testu zajmuje kilka minut, następnie serwis sprawnie podpowiada nam co możemy zrobić dalej.

Wygląd strony Singles50 jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, co sprawia, że obsługa portalu nie powinna przysparzać żadnych problemów.

Warto jest uzupełnić wszystkie rubryki, gdyż w taki sposób zwiększamy swoje szanse na lepsze dopasowania. 

Serwis Singles50 stosuje specjalny algorytm, którego zadaniem jest porównywanie wyników Twojego testu osobowości z innymi.

Portal randkowy dopasowuje użytkowników, którzy są do siebie najbardziej podobni, wierząc, że to właśnie te same pasje i zainteresowania wróżą udany związek.

Ponadto, wypełnianie naszego profilu może nam dostarczyć dużo zabawy np. oceniając gwiazdkami na ile lubimy dane jedzenie czy sport. 

eDarling Opinie - przeczytaj recenzję dot. numeru 1 wśród portali randkowych! 


Singles50 logowanie

Aby korzystać z portalu randkowego wystarczy tylko zalogować się. Logowanie na Singles50 następuje poprzez podanie naszego adresu e-mail oraz hasła, które sami ustawiliśmy.

W ustawieniach mamy możliwość zmiany adresu e-mail czy naszego hasła. Pamiętajmy o poprawności naszych danych. 

Ponadto, możemy zarządzać swoimi ustawieniami np. ustawić czy chcemy otrzymywać newsletter lub powiadomienia na naszą skrzynkę mailingową od portalu Singles50. 

Portal dla gejów - dowiedz się więcej!


Jak poruszać się po platformie?

Strona Singles50 stworzona z myślą o ludziach starszych, szukających miłości, jest bardzo prosta w obsłudze i nie powinna przysparzać kłopotów nikomu.

Wszystkie treści są widoczne i bardzo przejrzyste. Strona główna wyświetla nam propozycje kontaktów oraz możliwość napisania bądź odczytania wiadomości.

W górnym panelu znajdują się najbardziej interesujące nas funkcje, czyli nasze kontakty, odwiedzający, ulubione oraz skrzynka pocztowa. 

Ponadto, każde powiadomienie i ich liczba jest widoczna na interfejsie.

Jednakże trzeba pamiętać, że funkcje takie jak podgląd odwiedzających czy ulubione są dostępne tylko dla użytkowników Premium.

W każdym momencie możesz również uzupełnić swój profil lub zmienić swoje preferencji, swój opis lub dodać osobistą notatkę.

Zalecane jest, by Twój profil był uzupełniony w pełni, gdyż to pozwala portalowi na najlepsze dopasowania poprzez algorytm, który stosują. 

Singles50 Opinie 2019

Singles50 to portal randkowy dla osób dojrzałych, świadomych i wiedzących czego chcą, jak i również nie bojących się nowych przygód.

Użytkownicy cenią sobie trafne dopasowania na podstawie testu osobowości, który jest bezpłatny. Atutem portalu jest bez wątpienia jego bezpłatna rejestracja, która pozwala nam na zapoznanie się ze specyfiką strony.

Ponadto, portal randkowy gwarantuje nam 100% anonimowości i prywatności. To ty decydujesz kto zobaczy Twoje zdjęcia profilowe, a Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Użytkownicy Premium dostają gwarancję kontaktu z 10 użytkownikami, gdyż autorzy portalu wiedzą, że znalezienie odpowiedniej osoby wymaga czasami czasu.

Co więcej, wskaźnik płci wynosi 51:49, czyli jest prawie tyle samo kobiet co mężczyzn. Statystyki mówią również, że aż 41% użytkowników odnosi sukces w znalezieniu dopasowania.

Portal randkowy Singles50 jest świetnym rozwiązaniem dla singli po 50-tce. Natomiast, aby cieszyć się w pełni większością funkcji, należy posiadać konto Premium.


Porady dla niej

Nie bój się nawiązać pierwsza kontaktu. Nie ma w tym nic złego, a wręcz przeciwnie - mężczyzna powinien docenić twoją odwagę i pewność siebie. Nie każdego na to stać!

Twoje zdjęcie profilowe - to Twoja wizytówka. Zadbaj o nie, aby przyciągało uwagę i być może było tematem do rozmowy. Jednak pamiętaj, by było ono naturalne i wyraźne. Nikt nie lubi przekłamanych zdjęć.

Bądź sobą. Podobnie jak ze zdjęciem. Zachowuj się naturalnie i swobodnie, nie graj kogoś kim nie jesteś. Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw.


Porady dla niego

Słuchaj - staraj się poznać swoją partnerkę. Kobiety doceniają kiedy mężczyzna okazuje zainteresowanie, słucha, ale też pyta.

Pokaż, że masz poczucie humoru. Płeć piękna uwielbia facetów z dystansem i poczuciem humoru! Często wskazują to, jako coś czego szukają u mężczyzn. Zażartuj, pokaż, że potrafisz się śmiać z siebie, a na pewno zapunktujesz!

Bądź dżentelmanem. Cechy takie jak szarmanckość czy uprzejmość są pożądane przez większość kobiet. I nawet na portalach randkowych da się to odczuć!

Dodaj zdjęcie. Działa to w dwie strony. Znaczna większość użytkowników woli nawiązać kontakt z osobą, która posiada w swoim profilu zdjęcie.


Singles50: wersja darmowa vs wersja Premium

Nie ma co ukrywać, że darmowa wersja jest uboższa niż wersja Premium. Jednakże, jak wskazują opinie o Singles50 darmowa wersja pozwala nam poznać portal i jego funkcje. 

Sprawdzić czy warto i czy chcemy z niego korzystać. Jest to świetne rozwiązanie, by przetestować portal randkowy i ewentualnie zdecydować się na zakup wersji premium.

Jako posiadacz darmowego konta możesz założyć konto, wypełnić test osobowości, otrzymujesz propozycje kontaktów dopasowanych do Twojego profilu i wysłać do nich jedną darmową wiadomość.

Natomiast konto Premium pozwala cieszyć się w pełni wszystkimi możliwościami portalu.

Możemy m.in. sprawdzić kto odwiedził nasz profil, wysyłać nielimitowane wiadomość oraz odbierać nowe, dodać wybrane kontakty do ulubionych.

Najbardziej popularną opcją, nazwaną bestsellerem jest wersja na miesiąc za 20zł.

Trzy-miesięczne korzystanie z wersji Premium to koszt 79,90zł. Natomiast najbardziej atrakcyjną cenowo jest oferta na pół roku, która wynosi 59,90zł. 

Dowiedz się co inni użytkownicy sądzą o portalu - poznaj opinie o Academic Singles!

Singles50 - usunięcie konta

Jeśli posiadasz darmową wersję konta, to nic prostszego jak po prostu kliknięcie “Dezaktywuj profil” w Ustawieniach.

Aby usunąć konto Premium na portalu Singles50 musimy złożyć wypowiedzenie co najmniej 14 dni przed upływem danego okresu umownego, chyba że serwis wskaże inny termin.

Wypowiedzenie należy złożyć w formie pisemnej, może ono nastąpić również w formie online.

Ważne jest, by przy usuwaniu konta pamiętać, że profil płatny należy zawsze usuwać z wykorzystaniem formularza – nie przez zwykłą dezaktywację. 

Jeśli mamy jakieś wątpliwości i uwagi w kwestii usunięcia konta - rekomendujemy przeczytać regulamin serwisu. 

C-Date Opinie!

Bezpieczeństwo użytkowania

Singles50 poważnie podchodzi do użytkowników i bezpieczeństwa. Szczególnie cechuje go dyskrecja. Możemy mieć pewność, że nasze dane są całkowicie bezpieczne.

Podobnie jak inne portale randkowe, serwis zastrzega sobie również prawo do usuwania użytkowników, którzy stanowią zagrożenie.

Jeśli mamy wątpliwości, możemy skontaktować się z biurem serwisu, przeczytać regulamin lub sprawdzić opinie o Singles50

Dowiedz się jak się odkochać i zapomnieć o byłym partnerze! 


Our Score

9.7

out of 10
Odwiedź Singles50