logo
logo

Academic Singles - czy to początek miłosnej podróży? Opinie, porady, wskazówki


Funkcje
Wiarygodność
Bezpieczeństwo
Użytkowość
Wsparcie

Academic Singles to nowoczesny i profesjonalny portal randkowy dla ludzi gotowych na realne i długotrwałe znajomości.

W dzisiejszych czasach wiele młodych osób poświęca się karierze i nie ma czasu na nawiązywanie nowych kontaktów. Portale randkowe takie jak Academic Singles wychodzą naprzeciw tym osobom.

Jak sama nazwa mówi serwis przeznaczony jest dla osób, dla których wykształcenie jest ważnym czynnikiem i takie osoby mozna poznac na tym portalu randkowym.

Jednakże zanim odnajdziemy swoją drugą połówkę, musimy przejść przez logowanie, utworzenie profilu itp.

Zanim jednak odnajdziemy swoją drugą połówkę, musimy przejść przez logowanie, utworzenie profilu itp.

W poniższej recenzji postaramy się wyjaśnić cały proces od rejestracji aż po rezygnacje z konta oraz odpowiedzieć na pytanie czy warto skorzystać z Academic Singles Polska. 

 
 

Plusy i minusy 

Plusy portalu randkowego Academic Singles: 

Minusy portalu randkowego Academic Singles: 

 •       bezpłatna rejestracja i możliwość przetestowania jak działa portal

         możliwość napisania wiadomości do innych użytkowników

         nieskomplikowany w obsłudze 

         bezpłatne wypełnienie testu osobowości

 •         niewiele czynności można wykonać mając tylko darmową wersję, dlatego do aktywnego użytkowania serwisu potrzebna jest wersja premium 

Pierwsze kroki na Academic Singles - logowanie, test osobowości, nawiązanie kontaktów

Rozpoczynając swoją przygodę z portalem randkowym należy się zarejestrować. Rejestracja jest prosta, a założenie konta na portalu jest darmowe.

Kolejnym, bardzo ważnym krokiem jest wypełnienie testu osobowości. Test zawiera wiele pytań,  jednak wypełnienie ich zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkiem przyjemne.

A co więcej, pozwala nam na chwile refleksja nad samym sobą.

Rejestrując się, autorzy już na samym początku ukazują nam najnowszą opcję strony, której zadaniem jest zwiększenie Twojej aktywności wysyłając powitanie do innych użytkowników. Jeśli chcesz możesz z tego skorzystać lub po prostu zignorować bez żadnych konsekwencji.

Po założeniu konta, czas na uzupełnienie profilu. W swoim profilu możemy opisać swój wygląd podstawowymi informacjami takimi jak kolor włosów, wzrost czy zawód.

W dalszej części jest miejsce na bardziej szczegółowe informacje np. jak spędzamy wolny czas czy jaką muzykę lubimy najbardziej słuchać. Informację te są z pewnością podstawą do wielu rozmów na portalu. Warto więc zadbać, by były one interesujące.  

Portale randkowe: który jest najlepszy? Sprawdź opinie o Be2!

Logowanie na portalu Academic Singles

Wchodząc na stronę Academic Singles pierwsze co musimy zrobić to zalogować się. Jest to nic prostszego niż podanie swojego loginu, którym jest Twój e-mail oraz hasło ustalone przy rejestracji.

W ustawieniach mamy możliwość zmiany adresu e-mail lub hasła. Pamiętajmy jednak, że podany e-mail jest loginem do naszego konta.

W każdym momencie możemy również edytować informację zawarte w naszym profilu. 

Jak poruszać się po platformie?

Na początku przygody na portalu, dostajemy podpowiedzi co możemy zrobić i jak prawidłowo poruszać się po platformie.

Jednakże sama strona jest bardzo intuicyjna i nie posiada skomplikowanych funkcji, co sprawia, że każdy powinien sobie poradzić.

W głównym panelu sprawnie możemy przechodzić przez trzy najważniejsze opcję - stronę główną, kontakty oraz naszą skrzynkę pocztową. Za pomocą jednego kliknięcia możemy także wejść w nasz profil, sprawdzić kto nas odwiedził (opcja tylko dla konta premium) lub przejść do wykupienia opcji premium.

Strona główna wyświetla nam proponowane kontakty do których możemy napisać za darmo (max. 4000 znaków) oraz dodać ich do ulubionych.

Możemy zajrzeć na profil użytkowników, ale niestety ich zdjęcia mogą zobaczyć tylko osoby z kontem premium. 

Odwiedź Academic Singles

Opinie i doświadczenia użytkowników Academic Singles

Użytkownicy cenią sobie w szczególności bardzo trafne dopasowania poprzez test osobowości. Dzięki temu nawiązują kontakt z osobami, które ich interesują i mają ze sobą wiele wspólnego.

Wielu użytkowników uważa za minus opłaty, które są pobierane przy wersji Premium. Jednak trzeba zauważyć, że wszystko jest opisane w regulaminie strony i decydując się na tą opcję musimy wziąć pod uwagę koszty.

Na stronie Academic Singles możemy przeczytać historie wielu par, które poznały się właśnie poprzez ten portal randkowy. Te pozytywne historie zdecydowanie zachęcają do wypróbowania serwisu. Ponadto, historie pokazują, że w każdym wieku można się zakochać oraz odległość nie jest problemem.

Ale jeśli wciąż jesteś przerażony/a myślą o randkowaniu w internecie -  weź kubek gorącej herbaty w rękę, zrelaksuj się i przeczytaj nasze porady! 

Porady dla niej

Zacznijmy od czegoś prostego, aczkolwiek najważniejszego.

Twoje zdjęcie! Powinno być ono aktualne i naturalne. Pamiętaj, że zdjęcie profilowe jest Twoją wizytówką, dlatego warto jest o nie zadbać. Większość użytkowników nawet nie zawraca sobie głowy profilami bez zdjęcia. Czasami kobiety dodają zdjęcia na których nie są za bardzo do siebie podobne. Pomyśl jak byś zareagowała, gdyby w realu okazało się, że wybranek wygląda całkiem inaczej niż na zdjęciu.

Dlatego dodaj zdjęcie na którym wyglądasz nie tylko korzystnie, ale też naturalnie. Ponadto, idealnie będzie jeśli masz na nim szeroki uśmiech!

Nie bój się rozpocząć rozmowy pierwsza! Często stereotypowe myślenie nie pozwala kobietom wykonać pierwszego kroku - bo nie wypada. Ale czasy się zmieniły i nie ma w tym nic złego. Pamiętaj, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Nie poruszaj ciężkich tematów takich jak polityka, religia czy inne trudne tematy. Na początku znajomości warto rozmawiać o sprawach lekkich, przyjemnych. 

Porady dla niego

Academic Singles daje bardzo dużo możliwości do nawiązania kontaktów, jednak nie pozwól sobie pójść na łatwiznę. Nie wysyłaj takich samych wiadomości do każdego, postaraj się je spersonalizować. W ten sposób odbiorca będzie wiedział, że jesteś osobą poważną i zależy Ci na nawiązaniu prawdziwej relacji.

Bądź otwarty. Pytaj, zagaduj, rozmawiaj i słuchaj. Postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o swojej potencjalnej partnerce.

Co więcej, kobiety bardzo cenią sobie mężczyzn z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Pokaż, że potrafisz się śmiać i rozśmieszać, a na pewno zapunktujesz! 

Specjalne funkcje na portalu Academic Singles

Academic Singles zyskało sympatie użytkowników dzięki dopasowaniom poprzez test osobowości, dlatego też na portalu jesteś przedstawiany tym użytkownikom z którymi masz coś wspólnego.

Ponadto, użytkownicy mogą sami zadecydować kto może oglądać zdjęcia na ich profilu.

Kolejną funkcją specjalną, jest pomoc w nawiązaniu kontaktu. Kiedy chcesz wysłać wiadomość do nowej osoby, możesz skorzystać z pytań pomocniczych, które podpowiada Ci serwis. W ten sposób, możesz nawiązać ciekawą konwersację.

Oprócz strony internetowej, portal randkowy jest dostępny także na telefon lub tableta. Posługiwanie się aplikacją jest bardzo proste i bezproblemowe. 

Wersja darmowa vs wersja premium

Darmowa wersja pozwala użytkownikom:

 •         założyć profil
 •         wykonać test osobowości
 •         zobaczyć proponowane kontakty
 •         napisać wiadomość do 4000 znaków

 

Podsumowując, darmowa wersja pozwala użytkownikom na zapoznanie się ze specyfiką portalu oraz jego funkcjami.


Wersja premium pozwala użytkownikom:

 •        wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości
 •        oglądać zdjęcia innych użytkowników
 •        zobaczyć ostatnich odwiedzających
 •        dodawać kontakty do listy ulubionych

 

Jeśli planujemy w pełni korzystać z serwisu Academic Singles, konto premium jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Portal randkowy Academic Singles możemy wypróbować już za 20 zł za pierwszy miesiąc. Jednak należy być ostrożnym, ponieważ jeśli nie wypowiemy umowy na 7 dni przed zakończeniem umowy, pakiet zostanie przedłużony na następne trzy miesiące.

Do wyboru mamy również dwie inne opcje. Pakiet na trzy miesiące za 79,90 zł lub najkorzystniejsza oferta na sześć miesięcy za 59,90 zł. 

Pamiętajmy, że jeśli nie chcemy dłużej korzystać z portalu, musimy złożyć wypowiedzenie. Inaczej umowa przedłuża się na kolejne 3 miesiące. Wiele użytkowników zapomina o tym i w rezultacie traci pieniądze. 

Academic Singles: rezygnacja - jak usunąć konto?

Jeżeli korzystaliśmy z darmowej wersji portalu, możemy w każdej chwili zrezygnować z serwisu bez podania przyczyny. Członkostwo wypowiadamy poprzez kliknięcie “Dezaktywuj profil” w menu “Ustawienia” na stronie Academic Singles.

Natomiast jeśli chcemy zrezygnować z wersji premium, usunięcie samego profilu jest niewystarczające. Rezygnacja z członkostwa premium musi nastąpić min. na 14 dni przed upływem wykupionego pakietu, chyba że serwis Academic Singles wskaże inny termin.

Należy pamiętać, że do wypowiedzenia umowy musimy złożyć pisemne oświadczenie. Ponadto, niektóre dane (określone w regulaminie) należy zapisać drukowanymi literami.

Warto jest dokładnie prześledzić regulamin serwisu, aby uniknąć niemiłych niespodzianek. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie nasze dane, które posiada portal są traktowane poufnie i nie zostaną sprzedane osobom trzecim.

Academic Singles dba o bezpieczeństwo i wiarygodność serwisu, dlatego też weryfikuje dodawane treści, w celu sprawdzenia czy są zgodne z regulaminem.

Zarówno treści jak i dodawane zdjęcia profilowe są weryfikowane w celu sprawdzenia czy nie znajdują się na nich niepożądane treści. 

Łamanie lub nie stosowanie się do regulaminu może grozić zablokowaniem lub usunięciem konta. Portal weryfikuje użytkowników, natomiast ty sam możesz również zgłosić konkretne konto, jeśli uważasz, że coś jest nie tak.

Użytkowanie portalu randkowego Academic Singles jest w pełni bezpieczne, w razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z biurem serwisu. 

Odwiedź Academic Singles

Funkcje
Wiarygodność
Bezpieczeństwo
Użytkowość
Wsparcie

Academic Singles to nowoczesny i profesjonalny portal randkowy dla ludzi gotowych na realne i długotrwałe znajomości.

W dzisiejszych czasach wiele młodych osób poświęca się karierze i nie ma czasu na nawiązywanie nowych kontaktów. Portale randkowe takie jak Academic Singles wychodzą naprzeciw tym osobom.

Jak sama nazwa mówi serwis przeznaczony jest dla osób, dla których wykształcenie jest ważnym czynnikiem i takie osoby mozna poznac na tym portalu randkowym.

Jednakże zanim odnajdziemy swoją drugą połówkę, musimy przejść przez logowanie, utworzenie profilu itp.

Zanim jednak odnajdziemy swoją drugą połówkę, musimy przejść przez logowanie, utworzenie profilu itp.

W poniższej recenzji postaramy się wyjaśnić cały proces od rejestracji aż po rezygnacje z konta oraz odpowiedzieć na pytanie czy warto skorzystać z Academic Singles Polska. 

 
 

Plusy i minusy 

Plusy portalu randkowego Academic Singles: 

Minusy portalu randkowego Academic Singles: 

 •       bezpłatna rejestracja i możliwość przetestowania jak działa portal

         możliwość napisania wiadomości do innych użytkowników

         nieskomplikowany w obsłudze 

         bezpłatne wypełnienie testu osobowości

 •         niewiele czynności można wykonać mając tylko darmową wersję, dlatego do aktywnego użytkowania serwisu potrzebna jest wersja premium 

Pierwsze kroki na Academic Singles - logowanie, test osobowości, nawiązanie kontaktów

Rozpoczynając swoją przygodę z portalem randkowym należy się zarejestrować. Rejestracja jest prosta, a założenie konta na portalu jest darmowe.

Kolejnym, bardzo ważnym krokiem jest wypełnienie testu osobowości. Test zawiera wiele pytań,  jednak wypełnienie ich zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkiem przyjemne.

A co więcej, pozwala nam na chwile refleksja nad samym sobą.

Rejestrując się, autorzy już na samym początku ukazują nam najnowszą opcję strony, której zadaniem jest zwiększenie Twojej aktywności wysyłając powitanie do innych użytkowników. Jeśli chcesz możesz z tego skorzystać lub po prostu zignorować bez żadnych konsekwencji.

Po założeniu konta, czas na uzupełnienie profilu. W swoim profilu możemy opisać swój wygląd podstawowymi informacjami takimi jak kolor włosów, wzrost czy zawód.

W dalszej części jest miejsce na bardziej szczegółowe informacje np. jak spędzamy wolny czas czy jaką muzykę lubimy najbardziej słuchać. Informację te są z pewnością podstawą do wielu rozmów na portalu. Warto więc zadbać, by były one interesujące.  

Portale randkowe: który jest najlepszy? Sprawdź opinie o Be2!

Logowanie na portalu Academic Singles

Wchodząc na stronę Academic Singles pierwsze co musimy zrobić to zalogować się. Jest to nic prostszego niż podanie swojego loginu, którym jest Twój e-mail oraz hasło ustalone przy rejestracji.

W ustawieniach mamy możliwość zmiany adresu e-mail lub hasła. Pamiętajmy jednak, że podany e-mail jest loginem do naszego konta.

W każdym momencie możemy również edytować informację zawarte w naszym profilu. 

Jak poruszać się po platformie?

Na początku przygody na portalu, dostajemy podpowiedzi co możemy zrobić i jak prawidłowo poruszać się po platformie.

Jednakże sama strona jest bardzo intuicyjna i nie posiada skomplikowanych funkcji, co sprawia, że każdy powinien sobie poradzić.

W głównym panelu sprawnie możemy przechodzić przez trzy najważniejsze opcję - stronę główną, kontakty oraz naszą skrzynkę pocztową. Za pomocą jednego kliknięcia możemy także wejść w nasz profil, sprawdzić kto nas odwiedził (opcja tylko dla konta premium) lub przejść do wykupienia opcji premium.

Strona główna wyświetla nam proponowane kontakty do których możemy napisać za darmo (max. 4000 znaków) oraz dodać ich do ulubionych.

Możemy zajrzeć na profil użytkowników, ale niestety ich zdjęcia mogą zobaczyć tylko osoby z kontem premium. 

Odwiedź Academic Singles

Opinie i doświadczenia użytkowników Academic Singles

Użytkownicy cenią sobie w szczególności bardzo trafne dopasowania poprzez test osobowości. Dzięki temu nawiązują kontakt z osobami, które ich interesują i mają ze sobą wiele wspólnego.

Wielu użytkowników uważa za minus opłaty, które są pobierane przy wersji Premium. Jednak trzeba zauważyć, że wszystko jest opisane w regulaminie strony i decydując się na tą opcję musimy wziąć pod uwagę koszty.

Na stronie Academic Singles możemy przeczytać historie wielu par, które poznały się właśnie poprzez ten portal randkowy. Te pozytywne historie zdecydowanie zachęcają do wypróbowania serwisu. Ponadto, historie pokazują, że w każdym wieku można się zakochać oraz odległość nie jest problemem.

Ale jeśli wciąż jesteś przerażony/a myślą o randkowaniu w internecie -  weź kubek gorącej herbaty w rękę, zrelaksuj się i przeczytaj nasze porady! 

Porady dla niej

Zacznijmy od czegoś prostego, aczkolwiek najważniejszego.

Twoje zdjęcie! Powinno być ono aktualne i naturalne. Pamiętaj, że zdjęcie profilowe jest Twoją wizytówką, dlatego warto jest o nie zadbać. Większość użytkowników nawet nie zawraca sobie głowy profilami bez zdjęcia. Czasami kobiety dodają zdjęcia na których nie są za bardzo do siebie podobne. Pomyśl jak byś zareagowała, gdyby w realu okazało się, że wybranek wygląda całkiem inaczej niż na zdjęciu.

Dlatego dodaj zdjęcie na którym wyglądasz nie tylko korzystnie, ale też naturalnie. Ponadto, idealnie będzie jeśli masz na nim szeroki uśmiech!

Nie bój się rozpocząć rozmowy pierwsza! Często stereotypowe myślenie nie pozwala kobietom wykonać pierwszego kroku - bo nie wypada. Ale czasy się zmieniły i nie ma w tym nic złego. Pamiętaj, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Nie poruszaj ciężkich tematów takich jak polityka, religia czy inne trudne tematy. Na początku znajomości warto rozmawiać o sprawach lekkich, przyjemnych. 

Porady dla niego

Academic Singles daje bardzo dużo możliwości do nawiązania kontaktów, jednak nie pozwól sobie pójść na łatwiznę. Nie wysyłaj takich samych wiadomości do każdego, postaraj się je spersonalizować. W ten sposób odbiorca będzie wiedział, że jesteś osobą poważną i zależy Ci na nawiązaniu prawdziwej relacji.

Bądź otwarty. Pytaj, zagaduj, rozmawiaj i słuchaj. Postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o swojej potencjalnej partnerce.

Co więcej, kobiety bardzo cenią sobie mężczyzn z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Pokaż, że potrafisz się śmiać i rozśmieszać, a na pewno zapunktujesz! 

Specjalne funkcje na portalu Academic Singles

Academic Singles zyskało sympatie użytkowników dzięki dopasowaniom poprzez test osobowości, dlatego też na portalu jesteś przedstawiany tym użytkownikom z którymi masz coś wspólnego.

Ponadto, użytkownicy mogą sami zadecydować kto może oglądać zdjęcia na ich profilu.

Kolejną funkcją specjalną, jest pomoc w nawiązaniu kontaktu. Kiedy chcesz wysłać wiadomość do nowej osoby, możesz skorzystać z pytań pomocniczych, które podpowiada Ci serwis. W ten sposób, możesz nawiązać ciekawą konwersację.

Oprócz strony internetowej, portal randkowy jest dostępny także na telefon lub tableta. Posługiwanie się aplikacją jest bardzo proste i bezproblemowe. 

Wersja darmowa vs wersja premium

Darmowa wersja pozwala użytkownikom:

 •         założyć profil
 •         wykonać test osobowości
 •         zobaczyć proponowane kontakty
 •         napisać wiadomość do 4000 znaków

 

Podsumowując, darmowa wersja pozwala użytkownikom na zapoznanie się ze specyfiką portalu oraz jego funkcjami.


Wersja premium pozwala użytkownikom:

 •        wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości
 •        oglądać zdjęcia innych użytkowników
 •        zobaczyć ostatnich odwiedzających
 •        dodawać kontakty do listy ulubionych

 

Jeśli planujemy w pełni korzystać z serwisu Academic Singles, konto premium jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Portal randkowy Academic Singles możemy wypróbować już za 20 zł za pierwszy miesiąc. Jednak należy być ostrożnym, ponieważ jeśli nie wypowiemy umowy na 7 dni przed zakończeniem umowy, pakiet zostanie przedłużony na następne trzy miesiące.

Do wyboru mamy również dwie inne opcje. Pakiet na trzy miesiące za 79,90 zł lub najkorzystniejsza oferta na sześć miesięcy za 59,90 zł. 

Pamiętajmy, że jeśli nie chcemy dłużej korzystać z portalu, musimy złożyć wypowiedzenie. Inaczej umowa przedłuża się na kolejne 3 miesiące. Wiele użytkowników zapomina o tym i w rezultacie traci pieniądze. 

Academic Singles: rezygnacja - jak usunąć konto?

Jeżeli korzystaliśmy z darmowej wersji portalu, możemy w każdej chwili zrezygnować z serwisu bez podania przyczyny. Członkostwo wypowiadamy poprzez kliknięcie “Dezaktywuj profil” w menu “Ustawienia” na stronie Academic Singles.

Natomiast jeśli chcemy zrezygnować z wersji premium, usunięcie samego profilu jest niewystarczające. Rezygnacja z członkostwa premium musi nastąpić min. na 14 dni przed upływem wykupionego pakietu, chyba że serwis Academic Singles wskaże inny termin.

Należy pamiętać, że do wypowiedzenia umowy musimy złożyć pisemne oświadczenie. Ponadto, niektóre dane (określone w regulaminie) należy zapisać drukowanymi literami.

Warto jest dokładnie prześledzić regulamin serwisu, aby uniknąć niemiłych niespodzianek. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie nasze dane, które posiada portal są traktowane poufnie i nie zostaną sprzedane osobom trzecim.

Academic Singles dba o bezpieczeństwo i wiarygodność serwisu, dlatego też weryfikuje dodawane treści, w celu sprawdzenia czy są zgodne z regulaminem.

Zarówno treści jak i dodawane zdjęcia profilowe są weryfikowane w celu sprawdzenia czy nie znajdują się na nich niepożądane treści. 

Łamanie lub nie stosowanie się do regulaminu może grozić zablokowaniem lub usunięciem konta. Portal weryfikuje użytkowników, natomiast ty sam możesz również zgłosić konkretne konto, jeśli uważasz, że coś jest nie tak.

Użytkowanie portalu randkowego Academic Singles jest w pełni bezpieczne, w razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z biurem serwisu.