Academic Singles - czy to początek miłosnej podróży? Opinie, porady, wskazówki

May 07, 2018

Academic Singles to nowoczesny i profesjonalny portal randkowy dla ludzi gotowych na realne i długotrwałe znajomości.

W dzisiejszych czasach wiele młodych osób poświęca się karierze i nie ma czasu na nawiązywanie nowych kontaktów. Najpopularniejsze portale randkowe takie jak Academic Singles czy Be2 wychodzą naprzeciw tym osobom.

Jak sama nazwa mówi serwis przeznaczony jest dla osób, dla których wykształcenie jest ważnym czynnikiem i takie osoby można poznać na tym portalu randkowym.

Jednakże zanim odnajdziemy swoją drugą połówkę, musimy przejść przez logowanie, utworzenie profilu itp.

W poniższej recenzji postaramy się wyjaśnić cały proces od rejestracji, podawanie swoich danych aż po wypowiedzenie i rezygnacje z konta oraz odpowiedzieć na pytanie czy warto skorzystać z serwisu Academic Singles Polska. 

Erodate opinie - dowiedz się więcej! 

 
 

Plusy i minusy 

Plusy

 • bezpłatna rejestracja i możliwość 
 • przetestowania jak działa portal
 •  możliwość napisania wiadomości do innych osób
 •  nieskomplikowany w obsłudze
 • bezpłatne wypełnienie testu osobowości

Minusy 

 • niewiele czynności można wykonać mając 
 • tylko darmową wersję, dlatego do aktywnego użytkowania serwisu potrzebna 
 • jest wersja premium 

Pierwsze kroki na Academic Singles - logowanie, test osobowości, nawiązanie kontaktów

Rozpoczynając swoją przygodę z portalem randkowym należy się zarejestrować. Rejestracja jest prosta, wystarczy podać adres email, a założenie konta darmowe.

Kolejnym, bardzo ważnym krokiem jest wypełnienie testu osobowości. Test zawiera wiele pytań,  jednak wypełnienie ich zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkiem przyjemne.

A co więcej, pozwala nam na chwile refleksji nad samym sobą.

Wszyscy wiemy, że można się zakochać w każdym wieku - portal dla seniorów - nam to umożliwia! 

Rejestrując się, autorzy już na samym początku ukazują nam najnowszą opcję strony, której zadaniem jest zwiększenie Twojej aktywności wysyłając powitanie do innych użytkowników. Możesz z tego skorzystać lub po prostu zignorować bez żadnych konsekwencji.

Po założeniu konta, czas na uzupełnienie profilu. W swoim profilu możemy opisać swój wygląd przez podanie podstawowych informacji takich jak kolor włosów, wzrost czy zawód.

W dalszej części jest miejsce na bardziej szczegółowe informacje np. jak spędzamy wolny czas czy jaką muzykę lubimy najbardziej słuchać. Informację te są z pewnością podstawą do wielu rozmów na portalu. Warto więc zadbać, by były one interesujące.  

Korzystanie z tej platformy bądź serwisu Be2, który jest bardzo zbliżony jest bardzo proste i intuicyjne. 

Portale randkowe 2019: skorzystaj z ulubionego serwisu! Sprawdź opinie o Be2, a może eDarling Opinie Cię przekonają! 

Logowanie na portalu Academic Singles

Wchodząc na stronę Academic Singles pierwsze co musimy zrobić to zalogować się. To nic prostszego jak podanie loginu, którym jest Twój adres e-mail oraz hasło ustalone przy rejestracji.

W ustawieniach mamy możliwość zmiany adresu e-mail lub hasła. Pamiętajmy jednak, że podany adres mailowy jest loginem do naszego konta.

W każdym momencie możemy powrócić do edycji danych zawartych w naszym profilu. 

Jak poruszać się po platformie?

Na początku przygody na stronie, dostajemy podpowiedzi co możemy zrobić i jak prawidłowo poruszać się po platformie.

Jednakże sama strona jest bardzo intuicyjna i nie posiada skomplikowanych funkcji, co sprawia, że każdy powinien sobie poradzić.

W głównym panelu sprawnie możemy przechodzić przez trzy najważniejsze opcję - stronę główną, kontakty oraz naszą skrzynkę pocztową. Za pomocą jednego kliknięcia możemy także wejść w nasz profil, sprawdzić kto nas odwiedził (opcja tylko dla konta premium) lub przejść do wykupienia opcji premium.

Strona główna wyświetla nam proponowane kontakty do których możemy napisać za darmo (max. 4000 znaków) oraz dodać ich do ulubionych.

Możemy zajrzeć na profil innych zarejestrowanych, ale aby zobaczyć ich zdjęcia musimy posiadać konto Premium. 

Odwiedź Academic Singles

Opinie i doświadczenia użytkowników Academic Singles

Użytkownicy cenią sobie w szczególności bardzo trafne dopasowania poprzez test osobowości. Dzięki temu nawiązują kontakt z osobami, które ich interesują i mają ze sobą wiele wspólnego.

Wielu użytkowników uważa za minus opłaty, które są pobierane przy wersji Premium. Jednak trzeba zauważyć, że wszystko jest opisane w regulaminie serwisu i decydując się na tą opcję musimy wziąć pod uwagę koszty.

Na stronie Academic Singles możemy przeczytać historie wielu par, które poznały się właśnie poprzez ten portal randkowy. Te pozytywne historie zdecydowanie zachęcają do wypróbowania serwisu. Ponadto, historie pokazują, że w każdym wieku można się zakochać oraz odległość nie jest problemem.


Czat online to świetny sposób, by nawiązać kontakt i powymieniać się informacjami - dowiedz się więcej! 


Ale jeśli wciąż jesteś przerażony/a myślą o randkowaniu w internecie -  weź kubek gorącej herbaty w rękę, zrelaksuj się i przeczytaj nasze porady! 

Porady dla niej

Zacznijmy od czegoś prostego, aczkolwiek najważniejszego.

Twoje zdjęcie! Powinno być ono aktualne i naturalne. Pamiętaj, że zdjęcie profilowe jest Twoją wizytówką, więc warto jest o nie zadbać. Większość użytkowników nawet nie zawraca sobie głowy profilami bez zdjęcia. Czasami kobiety dodają zdjęcia na których nie są za bardzo do siebie podobne. Pomyśl jak byś zareagowała, gdyby w realu okazało się, że wybranek wygląda całkiem inaczej niż na zdjęciu.

Dlatego dodaj zdjęcie na którym wyglądasz nie tylko korzystnie, ale też naturalnie. Ponadto, idealnie będzie jeśli masz na nim szeroki uśmiech!

Nie bój się rozpocząć rozmowy pierwsza! Często stereotypowe myślenie nie pozwala kobietom wykonać pierwszego kroku - bo nie wypada. Ale czasy się zmieniły i nie ma w tym nic złego. Pamiętaj, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Nie poruszaj ciężkich tematów takich jak polityka, religia czy inne trudne tematy. Na początku znajomości warto nawiązać kontakt przez rozmowy o sprawach lekkich, przyjemnych. 

Porady dla niego

Serwis Academic Singles daje bardzo dużo możliwości do nawiązania kontaktów, jednak nie pozwól sobie pójść na łatwiznę. Nie wysyłaj takich samych wiadomości do każdego, postaraj się je spersonalizować. W ten sposób odbiorca będzie wiedział, że jesteś osobą poważną i zależy Ci na nawiązaniu prawdziwej relacji.

Bądź otwarty. Pytaj, zagaduj, rozmawiaj i słuchaj. Postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o swojej potencjalnej partnerce.

Co więcej, kobiety bardzo cenią sobie mężczyzn z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Pokaż, że potrafisz się śmiać i rozśmieszać, a na pewno zapunktujesz! 

Specjalne funkcje na portalu Academic Singles

Academic Singles zyskało sympatie użytkowników dzięki dopasowaniom poprzez test osobowości, dlatego też na portalu jesteś przedstawiany tym użytkownikom z którymi masz coś wspólnego.

Ponadto, użytkownicy mogą sami zadecydować kto może oglądać zdjęcia na ich profilu.

Kolejną funkcją specjalną, jest pomoc w nawiązaniu kontaktu. Kiedy chcesz wysłać wiadomość do nowej osoby, możesz skorzystać z pytań pomocniczych, które podpowiada Ci serwis. W ten sposób, możesz nawiązać ciekawą konwersację.

Oprócz strony internetowej, portal randkowy jest dostępny także na telefon lub tableta. Posługiwanie się tego typu aplikacją jest bardzo proste i bezproblemowe. 

Wersja darmowa vs wersja premium

Darmowa wersja pozwala użytkownikom:

 •         założyć profil
 •         wykonać test osobowości
 •         zobaczyć proponowane kontakty
 •         napisać wiadomość do 4000 znaków

 

Podsumowując, darmowa wersja pozwala na zapoznanie się ze specyfiką strony oraz jej funkcjami.


Wersja premium pozwala użytkownikom:

 •        wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości
 •        oglądać zdjęcia innych osób
 •        zobaczyć ostatnich odwiedzających
 •        dodawać kontakty do listy ulubionych

 

Jeśli planujemy w pełni korzystać z serwisu Academic Singles, konto premium jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Portal randkowy Academic Singles możemy wypróbować już za 20 zł za pierwszy miesiąc. Jednak należy być ostrożnym, ponieważ jeśli nie wypowiemy umowy na 7 dni przed zakończeniem umowy, pakiet zostanie przedłużony na następne trzy miesiące.

Do wyboru mamy również dwie inne opcje. Pakiet na trzy miesiące za 79,90 zł lub najkorzystniejsza oferta na sześć miesięcy za 59,90 zł. 

Pamiętajmy, że jeśli nie chcemy dłużej posiadać konta, musimy złożyć wypowiedzenie. Inaczej umowa przedłuża się na kolejne 3 miesiące. Wiele osób zapomina o tym i w rezultacie traci pieniądze, ponieważ podczas zakupu wersji Premium podajemy swój numer karty. 

Academic Singles: rezygnacja - jak usunąć konto?

Jeżeli korzystaliśmy z darmowej wersji portalu, możemy w każdej chwili zrezygnować bez podania przyczyny. Członkostwo wypowiadamy poprzez kliknięcie “Dezaktywuj profil” w menu “Ustawienia”. 

Natomiast jeśli chcemy zrezygnować z wersji premium, usunięcie samego profilu jest niewystarczające. Rezygnacja z członkostwa premium musi nastąpić min. na 14 dni przed upływem wykupionego pakietu, chyba że portal randkowy wskaże inny termin.

Należy pamiętać, że do wypowiedzenia umowy musimy złożyć pisemne oświadczenie. Ponadto, niektóre dane (określone w regulaminie) należy zapisać drukowanymi literami.

Warto jest dokładnie prześledzić regulamin, aby uniknąć niemiłych niespodzianek i zapobiec utracie pieniędzy z karty na kolejny miesiąc. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie nasze dane, które posiada portal są traktowane poufnie i nie zostaną sprzedane osobom trzecim.

Academic Singles dba o bezpieczeństwo i wiarygodność serwisu, dlatego też weryfikuje dodawane treści, w celu sprawdzenia czy są zgodne z regulaminem.

Zarówno treści jak i dodawane zdjęcia profilowe są weryfikowane w celu sprawdzenia czy nie znajdują się na nich niepożądane treści. 

Łamanie lub nie stosowanie się do regulaminu może grozić zablokowaniem lub usunięciem konta. Portal weryfikuje użytkowników, natomiast ty sam możesz również zgłosić konkretne konto, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Pamiętaj, aby nie podawać swoich danych osobom nieznajomym. 

Użytkowanie Academic Singles jest w pełni bezpieczne, w razie pytań zawsze możesz skontaktować się z biurem serwisu. Warto skorzystać z tej usługi, jeśli mamy wątpliwości. 

Portal dla gejów - nie trać czasu, wypróbuj! 

Our Score