Portal dla gejów - wszystko co musisz wiedzieć

Jesteś znudzony tymi samymi klubami? To najwyższy czas wypróbować randki dla gejów online!
 

WITRYNA

NAJWAŻNIEJSZE

OCENA UŻYTKOWNIKA

OCENA

eDarling

Ponad 13 milionów singli szuka partnera na eDarling

Oceń! (9632)

Ponad 13 milionów singli szuka partnera na eDarling

Najlepszy serwis randkowy w Polsce dla wykształconych singli
logo

Be2

Tysiące gejów online w Polsce

Oceń! (6312)

Tysiące gejów online w Polsce

Odnajdź swojego wymarzonego partnera dzięki Be2
logo

Academic Singles

Ponad 36 milionów

Oceń! (5689)

Ponad 36 milionów

Portal dla singli z klasą 
logo

C-Date

Tysiące profili blisko Ciebie

Oceń! (1269)

Tysiące profili blisko Ciebie

Największa społeczność niezobowiązujących randkowiczów online
logo

Singles50

114607 Użytkowników

Oceń! (6586)

114607 Użytkowników

Ekskluzywny serwis dla singli w kwiecie wieku 

Gej randki a bezpieczeństwo! Co musisz wiedzieć?

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę stron, które oferują randki dla gejów. Niektóre portale dla gejów są przeznaczone dla osób szukających długotrwałego związku, inne pomagają znaleźć przygodę lub zrzeszają żonatych mężczyzn szukających eksperymentów.

Jeśli wahasz się co do tego jaki portal gejowski wybrać, określ swoje cele, a wtedy poszukiwanie idealnego partnera będzie dużo łatwiejsze.

Gej randki - tak!

Czat gay - tak!

Sprawdź Top 5 portale randkowe

Portal gejowski jako idealne miejsce spotkań

Randkowanie jest świetną przygodą, dlatego też powstaje coraz więcej serwisów randkowych. Ponadto, coraz więcej singli decyduje się na gej czat czy posiadanie profilu na portalu randkowym. Randki dla gejów online to świetne miejsce, by poznać tak dużą liczbę osób o takiej samej orientacji seksualnej. Jest to świetny początek zanim zdecydujecie się spotkać w realu.
Pierwsza randka dla każdego może być stresującym przeżyciem - poznaj przepis na sukces!

Pan szuka Pana, a Pani szuka Pani

Temat homoseksualizmu od lat nie jest już tematem tabu, a tolerancyjność w Polsce wzrasta z roku na rok. Portale randkowe oferują tak wiele możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno niezobowiązujące przygody na jedną noc jak i prawdziwą miłość - to wszystko może na nas czekać na takich serwisach. Zdecydowanie warto spróbować!

Koniec z ukrywaniem się

Portale randkowe dla gejów zrzeszają ludzi o tej samej orientacji. Nie musisz się więc martwić, że ktoś Cię nie zrozumie czy zostaniesz wyśmiany. Jeśli wciąż masz problem z otworzeniem się i przyznaniem do swojej orientacji, portal gejowski to świetne rozwiązanie na wykonanie pierwszego kroku! Możesz nie tylko otrzymać wsparcie, ale też poznać nowych przyjaciół oraz znaleźć miłość. 

Świetna alternatywa dla zapracowanych osób

W dzisiejszym świecie wszyscy gnamy za karierą. Każdy z nas chce się rozwijać i dążyć do lepszego standardu życia. Jednak pamiętajmy, że nie jest to przeszkodą w znalezieniu partnera! Portale randkowe dla gejów to świetne rozwiązanie dla osób, które dużo pracują i nie mają czasu na przesiadywanie w barach.

Portale randkowe: który jest najlepszy? Sprawdź opinie o Academic Singles!  o eDarling!  o Be2!

Randki dla gejów online - Twój los w Twoich rękach

Na portalu randkowym to Ty decydujesz ile chcesz pokazać i jak bardzo chcesz się otworzyć. To od Ciebie zależy kogo zaprosisz do rozmowy, a kogo nie. I jak dużo powiesz o sobie. Ponadto, jeśli ktoś będzie dla Ciebie nieprzyjemny, możesz zgłosić/zablokować takiego użytkownika. W internecie jest to o wiele prostsze, niż w “realnym” życiu!

Portale randkowe dla gejów - korzystaj z otwartą głową

Nawiązując nową znajomość, ważne jest by pamiętać o zachowaniu ostrożności. Nie ma oczywiście powodów do paniki, bo większość portali stara się, aby randkowanie było zarówno miłym jak i bezpiecznym doświadczeniem, mimo wszystko warto zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo online

Nigdy nie wysyłaj pieniędzy osobie, której nie znasz. Niestety takie sytuacje się zdarzają. Tacy ludzie to profesjonaliści, którzy wymyślają dramatyczne historie, aby wzbudzić Twoje współczucie, często włączając w to historie o chorobach, tragicznych zdarzeniach losu jak wypadki czy inne przykre historie. Zanim zdecydujesz się pomóc takiej osobie, poradź się kogoś zaufanego lub skonsultuj się z prawnikiem.

Zachowaj ostrożność, kiedy spotykasz się z kimś osobiście

Naturalne, że jesteś podekscytowany przed osobistym spotkaniem osoby, która zrobiła na Tobie wrażenie. Mimo wszystko powinieneś podjąć kroki bezpieczeństwa przed spotkaniem: poinformuj kogoś z Twoich bliskich, że zamierzasz się spotkać z kimś poznanym online. Podaj komuś z rodziny lub przyjacielowi imię i nazwisko osoby, z którą się spotykasz, jej numer telefonu i adres mailowy. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Wybierz odpowiednie miejsce spotkania

Najlepsze są publiczne miejsca lub takie, które możesz w każdej chwili opuścić, jeśli uznasz, że osoba z którą się spotykasz nie jest dla Ciebie wymarzonym towarzystwem.

Jeśli nie wiesz jakie miejsce wybrać na pierwszą randkę, zajrzyj do naszego artykułu:
Udana pierwsza randka - porady i wskazówki

Korzystaj i ciesz się dobrociami 21-go wieku!

Oczywiście nie chcemy Cię przestraszyć i z pewnością randki online mogą być zarówno fajne jak i bezpieczne, jeśli przestrzegasz kilku podstawowych zasad i używasz zdrowego rozsądku. Istnieje wielu singli, którzy tak samo jak Ty szukają właściwego partnera. Więc śmiało korzystaj z dobroci internetu, tylko z głową!
Życzymy Ci udanego randkowania!