Ocena eDarling

May 07, 2018

eDarling: opinie, cennik i najważniejsze informacje o serwisie

Jednym z najbardziej znanych portali randkowych na świecie jest eDarling. Opinie o nim w sieci są pozytywne, a sam portal szczyci się od samego początku dużym odsetkiem zadowolonych użytkowników.

Portal randkowy każdego dnia przyciąga coraz więcej nowych członków. Ale mnogość funkcji serwisu może sprawić, że nie każdy od razu wie jak się po nim poruszać.

Możesz także wypróbować portal dla gejów! 

Wśród najważniejszych kwestii jakie interesują użytkowników można wymienić: rejestracja i logowanie, cennik portalu oraz możliwości jakie daje zarejestrowanym.


Najlepszy i najszybszy sposób nawiązania znajomości to czat randkowy online

eDarling, przekonaj się sam!

Korzystanie z serwisu eDarling – opinie członków


Randki po 50 też są możliwe i przyjemne - wypróbuj! 


Strona randkowa jest dużą, w pełni intuicyjną platformą, która umożliwia poznawanie nowych ludzi i odnalezienie partnera do poważnego związku. Serwis od samego początku cieszy się olbrzymim uznaniem.

Sam fakt, że wiele osób znalazło swoją „drugą połówkę” właśnie przez ten serwis dowodzi o sukcesie. A może i Ty znasz kogoś takiego?

Kluczową zaletą portalu jest naukowo opracowany test psychologiczny, który pozwala odpowiednio dopasować partnerów – a przecież tego w związku oczekujemy. 

Badania przeprowadzone przez serwis pokazały, że tygodniowo w ponad 20 krajach na świecie poprzez tą stronę poznaje się aż 2000 par. Bez wątpienia, oznacza to niewiarygodną skuteczność.

Nic dziwnego, że w samej Europie korzysta z niego ponad 13 milionów użytkowników z krajów takich jak Polska, Niemcy, Austria, Szwecja, Irlandia, Czechy czy Wielka Brytania. Kobiety i mężczyźni na całym świecie potwierdzają, że naprawdę warto spróbować! 

Poznaj Erodate - odpowiedz na swoje niezrealizowane fantazje! 

Ponadto, platforma randkowa zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo korzystania z tej strony i poufność informacji. Więc nie musimy się tym martwić o ten temat. Są one szyfrowane i chronione przez prawo ochrony danych osobowych.

Użytkownicy nie muszą się obawiać, że ich dane gdziekolwiek wyciekną – nie tylko w okresie korzystania z portalu, ale również po ewentualnej likwidacji konta.

W tym drugim przypadku, wszelkie informacje, zdjęcia lub korespondencja zostają kasowane i niemożliwe do odzyskania albo wykorzystania np. przy ponownym zakładaniu profilu.

Jeśli nadal wahasz się czy założyć profil na tym serwisie, koniecznie sprawdź w sieci opinie, recenzje lub opisy w „porównywarkach” portali randkowych.

Portale randkowe: który jest najlepszy? Sprawdź opinie o Be2!

eDarling: logowanie i rejestracja w portalu

Aby zacząć korzystać z tego portalu randkowego, należy się tylko zarejestrować. Wejdź na stronę główną i wybierz tę opcję. Następnie zaznacz swoją płeć i podaj też płeć potencjalnego partnera. Podaj także e-mail.

Po zaznaczeniu np. opcji ”jestem kobietą” i „szukam mężczyzny” należy przejść dalej. Wyświetli się okno potwierdzające wcześniej podane informacje i adres poczty.


Skoncentruj się na wypełnieniu testu psychologicznego

Kolejny krok to wypełnienie obszernego, naukowo opracowanego testu psychologicznego, który umożliwia trafne dopasowanie partnera. Wszystko to zajmuje ok. 30 minut. Na pytania odpowiedz sumiennie i szczerze.

Pamiętaj, że to właśnie ten test ma kluczowe znaczenie przy poszukiwaniach właściwej osoby. Zastanów się, czego oczekujesz, nawet jeśli wymaga to nieco dłuższej refleksji.

Odpowiedz na pytania związane z Twoimi cechami osobowości, Twoim stosunkiem do życia, światopoglądem oraz opisz swoje oczekiwania wobec potencjalnego partnera.

Co więcej, w razie potrzeby zawsze możesz przerwać uzupełnianie testu i wrócić do niego w dogodnym dla Ciebie momencie.

Uzupełniaj test zgodnie z prawdą. Nie zależy Ci przecież na udawaniu kogoś, kim nie jesteś, tylko na znalezieniu partnera o podobnym charakterze. To podstawowa zasada na portalu. Zastosuj się do niej. A propozycje dopasowań bedą trafniejsze. 


eDarling: logowanie w kilku krokach

Po utworzeniu konta już możesz w prosty sposób się do niego zalogować używając swojego adresu e-mail, podanego podczas rejestracji i uzyskanego wtedy hasła.

Pamiętaj, że hasło, które zostało wygenerowane automatycznie przy rejestracji zawsze możesz zmienić i ustawić inne - tak, aby było bezpieczne i odpowiednie dla Ciebie.

Zwróć uwagę, by logowanie było zabezpieczone dobrym hasłem, tylko nie udostępniaj go nikomu! 

Cennik eDarling, czyli ile kosztuje dostęp do serwisu

Jak większość serwisów randkowych, tak i eDarling oferuje swoim użytkownikom dwa rodzaje członkostwa: darmowe, określane podstawowym, oraz płatne – konto Premium.

Portale randkowe: który jest najlepszy? Sprawdź opinie o Academic Singles!

Co daje konto podstawowe?

Darmowe konto podstawowe pozwala użytkownikowi już na samym początku bardzo dobrze poznać portal i jego główne zasady, daje dostęp do propozycji dopasowanych partnerów i umożliwia nawiązanie kontaktu.

W tej opcji możemy edytować swój profil – zdjęcie czy wybrane dane. Ponadto, w panelu można odpowiadać na pytania, które przybliżają naszą osobowość potencjalnym partnerom.

W koncie podstawowym znajdziesz wszystkie odpowiedzi, których udzieliłeś w teście. Dodatkowo, znajdziesz swój psychologiczny opis, stworzonego w oparciu o ten test.

Niestety, w wariancie podstawowym nie masz możliwości nieograniczonej komunikacji z potencjalnymi partnerami lub innych funkcji pomocnych w poszukiwaniach.


Konto Premium: cena i jego funkcje

Najkorzystniejszą formą członkostwa jest płatne konto Premium. Jest ono dostępne w trzech wariantach: Light, Classic i Comfort.

Każda z opcji pozwala na nieograniczoną komunikację, wyszukiwanie dopasowanych partnerów, korzystanie z wersji mobilnej oraz funkcji „zdecyduj sam”.

Mówiąc w skrócie, funkcja ta zwiększa liczbę proponowanych partnerów nawet o 20 nowych osób, a do tego znacznie ułatwia komunikację.

Wybierając taką formę członkostwa pamiętaj, że to opcje Classic i Light dają najwięcej funkcji, a ich cena będzie najkorzystniejsza w stosunku do okresu korzystania.

Premium Light dostępne od 74,90 zł za miesiąc i aktywowane jest na trzy miesiące. To najbardziej podstawowa wersja płatnego członkostwa.

Bardziej zaawansowane funkcje, takie jak potwierdzenie odczytanej wiadomości, informacje o gościach na profilu czy wgląd do wszystkich zdjęć, daje tak samo wersja Comfort jak i Classic.

Ale zasadniczą różnicą tych typów kont jest okres aktywacji oraz cena. 

eDarling Premium Classic to rok członkostwa za 29,90 zł miesięcznie. Comfort – 6 miesięcy za 49,90 zł/miesiąc.

Podsumowując, konto Light to koszt 224,70 złotych, Comfort – 299,40 zł, natomiast Classic – 358,80 zł. Jak widać, opcja trzecia wychodzi najkorzystniej finansowo.


Jak usunąć konto na eDarling?

Wiele osób po znalezieniu odpowiedniego partnera widzi konieczność zamknięcia swojego profilu na portalu randkowym. Zadanie to nie jest trudne i nie wymaga szczególnego zaangażowania.

W zależności od potrzeb, możesz usunąć konto całkowicie lub – jeśli korzystasz z wersji Premium – zrezygnować z niej przy nadal aktywnym koncie bezpłatnym.

Rezygnacja z Premium wymaga zgłoszenia takiej woli przez specjalny formularz w okresie najpóźniej 14 dni przed planowym zakończeniem opłaconego okresu.

Takie rozwiązanie jest dobre, jeśli nie jesteś jeszcze pewien czy i kiedy Twój profil może się przydać. Pamiętaj, że środki za niewykorzystany okres Premium nie podlegają zwrotowi.

Rezygnacja z wersji darmowej profilu

Aby to zrobić kliknij w ikonkę konta użytkownika, następnie wybierz „ustawienia” i kliknij w link w sekcji „moje konto”.

Po kliknięciu w link, przejdziesz do obszaru zamknięcia profilu z pytaniami o powody rezygnacji. Jeśli znalazłeś miłość, możesz też podzielić się swoją radosną historią.

Kiedy nadal nie do końca wiesz, jak zamknąć konto na portalu randkowym, możesz sprawdzić w sieci – na przykład na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe krok po kroku.

W razie potrzeby i niejasności skontaktuj się z suportem serwisu, a na pewno otrzymasz odpowiedź.

 Więcej odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz w sekcji z poradami.

Zalety

  • Zaawansowany test osobowości, pozwalający opracować dokładny profil użytkownika
  • Czytelny i intuicyjny panel obsługi
  • Dużą liczbę użytkowników, co zwiększa szanse na znalezienie partnera
  • Bezpieczeństwo i poufność danych

Wady

  • Za wady niekiedy postrzegane są ceny członkostwa, a także niezbyt rozbudowane funkcje konta podstawowego.

Our Score

8.8

out of 10
Odwiedź EDarling