Ocena C-Date

May 07, 2018

 

C-Date to nowoczesny portal randkowy, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Założony został w 2008 roku w Luksemburgu i obecnie działa w prawie 40 krajach na całym świecie.

Do dziś na C-Date zarejestrowało się już ponad 54 tysiące użytkowników i ich liczba stale rośnie. To czyni go zdecydowanym liderem na rynku tego typu portali randkowych.

Co sprawia, że tak zwany Casual Dating zyskuje uznanie nie tylko wśród singli, ale również wśród osób, które są w związku, a także u osób homoseksualnych?

Najpopularniejsze portale randkowe - Sprawdź TOP5 i znajdź coś dla siebie! 

Zalety i wady C-Date

Każdy portal randkowy ma jakieś wady. C-Date nie jest wyjątkiem, choć w tym rankingu wypada naprawdę nieźle. Oto jego mocne i słabe strony.

Zalety

 • szybka i darmowa rejestracja w kilku krokachmożliwość określenia swojego typu erotycznego (czyli nasze upodobania seksualne)
 • dużo bezpłatnych opcji do wypróbowaniawyszukiwanie według lokalizacji, płci, wieku, wzrostu i wielu innych kryteriów
 • portal dostępny jest również w formie aplikacji na systemy Android i iOS

Wady

 • brak możliwości zakupu jednomiesięcznego abonamentu (min. 3 miesiące)
 • obecność fałszywych kont, które utrudniają poszukiwanie partnerów

Mimo tych dwóch wad portal jest wart uwagi, co potwierdzają dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie.

Liderem w rankingu najlepszych serwisów randkowych jest portal eDarling - dowiedz się dlaczego! 

Rejestracja i logowanie

Rejestracja w serwisie jest bardzo szybka i składa się z sześciu prostych kroków. Wystarczy podać cel rejestracji, wygląd, wiek, pochodzenie, status związku oraz wybrać swoją orientację seksualną.

Po zatwierdzeniu adresu mailowego pojawi nam się już aktywne konto na portalu. Dzięki własnemu algorytmowi serwis bardzo trafnie podsyła propozycje kontaktów oraz na bieżąco analizuje upodobania użytkowników.

Pozostaje nam już tylko uzupełnić swoje dane, wstawić zdjęcie profilowe i zacząć przeglądać profile. A tych jest niemało.

Ponadto codziennie ukazuje się nam 30 nowych tak zwanych „gorących partnerów”, których można ominąć lub polubić i nawiązać z nimi kontakt.

C-Date opinie

Po zalogowaniu nie trzeba długo czekać na reakcję innych użytkowników, nawet jeśli konto nie posiada jeszcze zdjęcia profilowego. Wystarczy dosłownie kilka minut, aby przekonać się o ich aktywności.

Od razu widać ile osób odwiedziło profil, kto polubił czy wysłał wiadomość. W ciągu pierwszych 5 minut online można liczyć nawet na 15 wizyt i kilka zaproszeń, co jak na tak krótki czas jest świetnym wynikiem.

Opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Doceniają ideę serwisu, któremu przyświeca jeden cel: wyjść poza schemat tradycyjnych portali randkowych i otworzyć ludzi na erotyzm.

C-Date kreuje się jednak na dość ekskluzywny serwis, dlatego bardzo mało znajdziemy tutaj osób wulgarnych, niewykształconych czy bezrobotnych.

Bardzo ciekawą opcją jest również możliwość polubienia profili, dzięki której zostają one zapisane na naszej liście i w każdej chwili można do nich zajrzeć. Znacznie ułatwia to nawigację w serwisie.


Nie bój się nawiązywać nowych znajomości - na początek wypróbuj czat randkowy


Wskazówki dla mężczyzn

 • wybierz zdjęcie profilowe, które będzie ukazywać Twoje największe zalety (np. twarz, muskulaturę, schludny i elegancki wygląd)
 • zmień domyślny nick na coś intrygującego, co przyciągnie uwagę kobiet
 • uzupełnij profil, ale potraktuj to bardziej jako reklamę swojej osoby niż internetowe CV
 • bądź aktywny, wysyłaj dużo wiadomości, ale nie bądź nachalny; kobieta może to odebrać jako akt desperacji i zrazić się do Ciebie

Wskazówki dla kobiet

 • mężczyzna jest wzrokowcem, dlatego Twoje zdjęcie profilowe powinno być seksowne, ale nie wulgarne; znajdź złoty środek
 • podczas uzupełniania danych na swoim profilu zwróć uwagę na ortografię oraz składnię
 • nie mów o sobie wszystkiego, zachowaj odrobinę tajemniczości; mężczyźni lubią intrygujące kobiety
 • podczas rozmowy bądź pozytywną i pewną siebie kobietą; nie zapomnij też o flircie
 • przebieraj w użytkownikach do woli, aż znajdziesz kogoś naprawdę interesującego; im więcej opcji, tym lepiej
Pierwsza randka to stresujące przeżycie - poznaj więcej porad i wskazówek! 

Dodatkowe funkcje

C-Date to portal randkowy, który posiada wiele ciekawych funkcji znacznie ułatwiających korzystanie z serwisu. Sporo z nich jest jednak dostępna tylko dla użytkowników Premium.

Podczas rejestracji trzeba podać swój adres e-mail. To na niego będą wysyłane powiadomienia z aktywności na naszym profilu. Funkcję tę możemy też bardzo łatwo wyłączyć, wchodząc w ustawienia.

Jeśli użytkownik ceni sobie pewnego rodzaju anonimowość w miejscu zamieszkania, może szukać „randek” poza nim. Wystarczy wybrać pożądaną lokalizację i zacząć „polowanie” w każdym miejscu na świecie.

Bardzo ciekawą opcją jest udostępnianie zdjęcia profilowego „na żądanie”, co oznacza, że nie będzie ono widoczne publicznie. Dopiero gdy użytkownik wyśle nam zapytanie, będziemy mogli zdecydować czy chcemy, aby zobaczył zdjęcie, czy nie.

 Be2 Opinie - przekonaj się, że warto!

Abonament czy darmowe konto?

C-Date oferujekilka funkcji bez konieczności wykupienia abonamentu. Można bez ograniczeń przeglądać profile, dodawać je do ulubionych, ale wysłanie wiadomości nie jest możliwe.

Dopiero konto Premium daje nam pełny dostęp do serwisu. Wówczas można nie tylko nawiązywać kontakt z innymi użytkownikami i wysyłać wiadomości, ale również mieć wgląd w nagie zdjęcia.

Koszt abonamentu różni się w zależności od jego okresu. Najkorzystniej jest wykupić roczny dostęp, którego koszt wynosi 418,80 zł, czyli jedynie 34,90 za miesiąc. To najczęściej wybierana opcja.

Osoby niezdecydowane, które nie wiedzą, czy C-Date spełni ich oczekiwania, mają możliwość zakupu mniejszego abonamentu na 3 miesiące (224,70 zł, czyli 74,90 zł za miesiąc) lub 6 miesięcy (269,40 zł, czyli 44,90 za miesiąc).

Trzeba jednak pamiętać o tym, że abonament nie jest jednorazowy tylko cykliczny. To oznacza, że będzie się on odnawiał automatycznie. Chcąc z niego zrezygnować, należy wysłać maila do obsługi klienta na minimum 14 dni przed jego zakończeniem.

Przed upływem okresu rozliczeniowego obłsuga C-Date wyśle do nas odpowiedniego maila z przypomnieniem. Możemy wówczas go zignorować, chcąc tym samym kontynuować subskrypcję, lub skontaktować się z działem w celu usunięcia konta.

Academic Singles Opinie - dowiedz się czy warto skorzystać z tego portalu! 

Odwiedź C-Date

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

C-Date podaje, że ochrona danych osobowych ich użytkowników jest najważniejsza. Są one anonimowe i wykorzystywane tylko w celach określonych na portalu randkowym.

Również dokonując zakupu abonamentu Premium, nie trzeba się obawiać, że dane naszej karty kredytowej, które wprowadzamy podczas transakcji, są niezabezpieczone. Firma dba o ich anonimowość.

Strona kieruje nas wówczas na połączenie internetowe szyfrowane certyfikatem. SSL gwarantuje 100% bezpieczeństwa każdego zakupu na portalu C-Date.

Jak się odkochać - poznaj tajny składnik! 

Serwis wykorzystuje również, podobnie jak większość stron internetowych, pliki cookies. Ich akceptacja nie jest ryzykowna i jest wymagana do poprawnego działania wszystkich funkcji.

Należy również wspomnieć o procesie dezaktywacji konta. Aby je na stałe usunąć trzeba wejść na swój profil, a następnie kliknąć ustawienia. Tam, na samym dole strony, znajdziemy link dezaktywacyjny, który wystarczy kliknąć.

Posiadacze konta Basic mogą bez problemu usunąć swoje konto. Użytkownicy Premium muszą się jednak w celu uniknięcia opłat za kolejny okres rozliczeniowy skontaktować z obsługą klienta.


Our Score

8.0

out of 10
Odwiedź C-Date