Jak flirtować na portalu randkowym & pierwsza wiadomość

Jan 09, 2019


Znalezienie partnera w obecnych czasach jest znacznie łatwiejsze w stosunku do przeszłości, jeśli tylko wie się, jak flirtować na portalu randkowym, aby odnieść sukces. Rozwój technologii oraz uczynienie ze świata globalnej wioski daje niemalże nieograniczone możliwości zapoznawania nowych osób on-line. Jeśli nie wiesz, jak zacząć rozmowę, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Wypróbuj najlepsze portale randkowe --> kliknij tutaj! 

Lub znajdź gej randki dla siebie! 

Sprawdź, jak poderwać dziewczynę - skutecznie! Przeczytaj eDarling Opinie.
Co powinna zawierać pierwsza wiadomość?

Gdy chce się flirtować z potencjalnym partnerem w sieci, powinno się zachować jak największą naturalność. Kiedy udajemy kogoś, kim nie jesteśmy, automatycznie zmniejszamy swoje szanse na poznanie bratniej duszy. Co z tego, że przedstawimy siebie jako osobę ceniącą sobie rozrywkowy tryb życia, jeśli tak naprawdę uwielbiamy wieczory w domu z dobrym filmem, a kluby napawają nas strachem?Jak flirtowac i jak zaczac rozmowe


Jak zacząć rozmowę?

Niewiele osób ma "we krwi" sztukę podrywania i wie, jak poderwać dziewczynę czy chłopaka instynktownie. Co zrobić, kiedy już znajdziemy potencjalnego partnera pośród tysięcy profili dostępnych na portalach randkowych? Spokojnie. Flirtowanie to coś, czego można się nauczyć!

Kiedy założysz profil na portalu randkowym, wypełnij go jak najdokładniej prawdziwymi informacjami, takimi jak Twój wzrost, kolor oczu czy zainteresowania. Gotowe? Zatem czas dowiedzieć się, jak flirtować na portalu randkowym!Jak poderwać chłopaka?

Przede wszystkim – nie bój się odezwać jako pierwsza! Już dawno minęły czasy, kiedy kobieta powinna patrzeć z żalem z kąta pomieszczenia, ze smutkiem widząc, jak mężczyzna jej marzeń usiłuje zdobyć inną. Czasami książę jest na wyciągnięcie ręki i wystarczy dać mu szansę na poznanie swojej księżniczki!

Weź również pod uwagę, że nie każdy mężczyzna – choćby poza tym składał się z samych zalet, wie o czym pisać z dziewczyną. Pomóż mu: opowiedz o swoich zainteresowaniach, zapytaj o to, czym on się pasjonuje: może okaże się, że cenicie tą samą muzykę i możecie się wybrać na wspólny koncert?Jak poderwać dziewczynę?

Po pierwsze – nie zachowuj się jak macho, który może mieć każdą! Twoja przyszła partnerka zasługuje na szacunek. Pokaż jej, że wybrałeś właśnie ją, a więc to ją uznałeś za wyjątkową. Zbędne popisy czy opowiadanie o swoich poprzednich podbojach może ją tylko zniechęcić. Zatem jak zacząć rozmowę z dziewczyną? Czytaj dalej, a na pewno się dowiesz!Pierwsza wiadomość

Kiedy już ustaliliśmy, jak flirtować na portalu randkowym z osobami różnych płci, warto by się zastanowić, co napisać, aby zainteresować sobą potencjalną drugą połówkę. Na pewno nie kłam! Budując relację na nieprawdzie - zmniejszasz szanse na powodzenie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać chłopaka, zastanów się, jak sama chcesz być traktowana: z szacunkiem i szczerością, czy zaczynając znajomość od kłamstwa?Usmiechnieta kobieta flirtuje na portalu randkowym


Opowiedz o sobie

Daj się poznać. Opowiedz o tym, czym się zajmujesz, co lubisz robić w wolnym czasie, opisz pokrótce swoją osobowość. Wiedząc, jak flirtować na portalu randkowym, masz pewność że zainteresujesz sobą odpowiednie osoby i uzyskasz szansę na ekscytującą znajomość.


Nie zniechęcaj się porażką

Nawet wiedząc, jak rozmawiać z dziewczyną czy chłopakiem, może się zdarzyć, że druga osoba będzie oschła lub nawet nie odpowie na naszą zaczepkę. Nie należy się tym przejmować! Przecież "jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził", jak mówi powiedzenie. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi na swoją wiadomość, po prostu szukaj dalej.Odpisuj uprzejmie

Postaraj się nie urażać niczyich poglądów. Nawet jeśli nie jesteś wierzący, jesz mięso i nie chodzisz na crossfit – nie obrażaj nikogo. Pamiętaj, że każdy ma prawo do własnej opinii.Osoby wiedzące, jak flirtować powinny mieć na uwadze, że każdy jest inny. Jeśli uważasz, że nie dogadasz się z inną osobą ze względu na konflikt poglądów – zwyczajnie podziękuj za rozmowę. Nie staraj się udawać kogoś, kim nie jesteś, jeśli chcesz poderwać dziewczynę. Kłamstwo ma krótkie nogi!O czym pisać z dziewczyną lub chłopakiem?

Wstępnie zapoznałeś/zapoznałaś się z drugą osobą na portalu randkowym i już wiesz, że zaiskrzyło, ale brak Ci pomysłów na dalszą rozmowę? Flirtowanie to nie tylko sztuka wymieniania gorących wiadomości, ale także poznawania siebie nawzajem. Spytaj o zainteresowania tej drugiej osoby, zadaj kilka pytań. Zapunktujesz, a może przy okazji znajdziesz też hobby dla siebie?Flirtowanie – czy to jest możliwe on-line?

Jak wiadomo, flirt to nie tylko słowa, ale także gra spojrzeń i odpowiednia mowa ciała. Panie, wiedzące jak poderwać chłopaka wysyłają tajemnicze uśmiechy i powłóczyste spojrzenia, a orientujący się, jak poderwać dziewczynę - prostują się i starają mówić jak najbardziej męskim głosem. Jednak osoby, wiedzące jak flirtować na portalu randkowym z pewnością potwierdzą, że taka gra jest możliwa również przez wiadomość on-line.Szczesliwa para wie jak flirtowac na randce


Przede wszystkim – dobra zabawa!

Jeśli chcesz poznać przepis na to, jak poderwać chłopaka – czytaj dalej. Pamiętaj, że nie każdy w sieci szuka miłości na całe życie. Niektórzy, jakkolwiek okrutnie to nie zabrzmi, szukają zabawy kosztem innym. Nie ma problemu, kiedy jasno określają swój cel już na starcie, pisząc że interesuje ich tylko poznanie znajomych do imprezowania. Niestety, niektóre osoby odnajdują zabawę w udawaniu zakochanych.

Pamiętaj: nie każdy ma złe intencje, ale wiedza, jak flirtować on-line to również świadomość zagrożeń. Bądź ostrożny z podawaniem swoich danych dopiero co poznanym osobom. Oczywiście, nie należy zakładać, że każda nowo poznana osoba jest oszustem, jednak zdarzają się ludzie o nieuczciwych zamiarach. Na ewentualne spotkania warto umawiać się w miejscu publicznym i informować bliską osobę o swoich zamiarach, aby w razie czego – mogła odpowiednio zareagować.Podryw idealny?

Pamiętaj, że nie ma jednego, idealnego sposobu na to jak poderwać chłopaka. Każda osoba jest inna, bawią ją inne żarty, przejmuje się innymi kwestiami. Postaraj się dostosować, ale nie rób nic wbrew sobie!

Podobnie z paniami – jeśli chcesz wiedzieć, o czym pisać z dziewczyną – uważnie śledź jej wiadomości. Zastanów się, co ją interesuje i szukaj punktów wspólnych do rozpoczęcia dyskusji. Ona uwielbia gotować, a Ty co prawda potrafisz przypalić wodę w czajniku elektrycznym, ale za to perfekcyjnie doprowadzasz kuchnię do ładu? Powiedz jej o tym, na pewno ucieszy się, że ma dla kogo gotować, a jeszcze bardziej, że... nie musi sprzątać :) Nie ma jednej techniki na to, jak poderwać dziewczynę.I pamiętaj: nade wszystko – flirtowanie on-line ma być świetną zabawą!